Hlavní obsah

Tajná pravidla nevěry: Jak mužům ublížit co nejméně?

Foto: isifa

Nejlepší je nezahýbat. Když už si ale nemůžete pomoct, zkuste partnerovi ublížit co nejméně

Jste nevěrná? Pokud nechcete partnerovi ublížit ještě víc, čtěte dál. Možná na vás zálety neprasknou, pokud ale ano, díky následujícím pravidlům dopřejete partnerovi alespoň zbytky jeho důstojnosti.

Článek

V ideálním světě si lidé nezahýbají. Bohužel nikdo z nás v takovém světě nežije, a tak nelze předstírat, že nevěra neexistuje. Jestli jste jednou z žen, které neodolaly a užívají si i v cizí posteli, zachovejte svému muži alespoň trochu důstojnosti. Těchto pět věcí pomůže k tomu, aby byl „jen“ paroháč, a ne i veřejný blbec.

1. Buďte diskrétní

O nevěře se nemluví, není čím se chlubit! Proto o svém mimomanželském poměru nikomu neříkejte. Nejenže tím zvyšujete šance na to, že vaše nevěra nepraskne, ale především jde o to, že když se vše provalí, nebude si váš partner připadat jako jediný z milionu, kdo nic netušil a své ženě bezmezně věřil.

„Kamaráda takhle podváděla přítelkyně a spousta lidí o tom věděla. Její kamarádky, pár lidí z práce a podobně. Když to prasklo, připadal si její muž hrozně. Mám pocit, že snad víc než nevěra samotná ho ranilo to, že o tom všichni věděli, jen on ne. Bral to jako tuplovaný podraz,“ říká pětatřicetiletý Filip.

Foto: isifa

Diskrétnost patří mezi hlavní pravidla. Nejhorší je, když o vašich záletech budou vědět všichni, jen ne váš muž

2. Milenec nemusí nic vědět

Nedělejte si ze svého milence zpovědnici. Nemusí vědět žádné detaily z vašeho manželského života, není třeba mu popisovat nedostatky vašeho muže. Co když všechny tyto informace pak použije a vmete vašemu muži do tváře? A jak tomu asi bude, až zjistí, že ho žena podvádí a ještě svému milenci líčí, jak mu smrdí nohy nebo kolik vypije piv u televize?

3. Nespěte s nikým známým

Když už chcete zahýbat, lovte v cizím rybníku. Žádné milostné aférky s kolegou vašeho muže, se sousedem, nebo dokonce s manželovým kamarádem! To je dvojitá zrada, dvojitá bolest!

„Moje žena si takhle něco začala s mým kolegou z práce. Když to pak prasklo, myslel jsem, že zešílím. Přišel jsem o ženu a v práci koukal na chlapa, který mě o ni připravil. Nakonec jsem se rozvedl a dal i výpověď, překopalo mi to celý život,“ vzpomíná šestačtyřicetiletý Petr.

Foto: isifa

Nevěra se sousedem, nebo dokonce s manželovým kamarádem? Zapomeňte! To je dvojitá zrada!

4. Nezesměšňujte partnera

Jste unesená ze svého milence, jste v té první fázi plné nadšení a nevidíte žádný z jeho nedostatků. O to víc si ale všímáte chyb, které má váš právoplatný muž. A nejspíš máte chuť mu to dát najevo. Nedělejte to!

Nezesměšňujte ho, ani doma, a už vůbec ne před lidmi. Nepřipomínejte mu, co dělá špatně, kde má nedostatky a podobně. Podvádíte ho, je nám líto, ale ta špatná jste v prvé řadě vy!

5. Nedávejte najevo převahu

Tohle tak trochu souvisí s bodem čtyři. Řada žen má sklony k tomu, dávat manželovi najevo, že není zdaleka jediným mužem, který o ně má zájem. Nevěru sice nepřizná, mluví jen v náznacích, ale v podstatě mu stále připomíná, že není problém s případnou výměnou.

Dámy by si ale spíš měly připomínat příběhy všech těch žen, které kvůli nesmyslnému úletu zůstaly úplně samy. Opustil je manžel, ale vykašlal se na ně i milenec!

Co si o tom myslíte? Nebylo by přece jen lepší být partnerovi věrná?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.