Hlavní obsah

Koitální sblížení - vzrušující experiment!

Foto: Shutterstock

Technika CAT vyplepší vaše milování!Foto: Shutterstock

Orgasmus při milování? A na počkání? Na to existuje metoda zvaná CAT. Vyzkoušejte i vy způsob, jež zaujal nejen odborníky z oblasti sexu! Nový přístup – nové zážitky!

Článek

Psychoterapeut Edward Eichel na začátku devadesátých let představil světu svoji teorii, myšlenku o technice koitálního sblížení (coital-alignment technique, CAT), která představila milování v úplně jiném světle. Čili nabídla radikálně novou cestu k rozkoši, při níž začnete děkovat bohu za to, že jste někdy chodili do tanečních a osvojili si tak sladění pohybů. (Ti, kdož se někdy obeznámili třeba s břišními tanci, mohou výskat radostí – budou to mít opravdu snazší…)

Tlak na poštěváček

Autor teorii postavil na orgasmu – jak jinak. Věděl totiž, jak je pro ženy těžké ho dosáhnout. (Jako kdyby si vyvrcholení pohrávalo s naší trpělivostí. Některé ženy ho mají pouze při masturbaci, jiné vůbec, minimum přímo při souloži.) Ač by se mohlo zdát, že je přeci normální sáhnout si na vrchol blaha při styku s partnerem, opak je pravdou. A to právě Edward Eichel věděl. Proto se snažil přijít na způsob, jak dámám umožnit při styku vyvrcholit a zvýšit tak šance i na orgasmus společný.

Správně se domníval, že žena ke svému „óčku“ potřebuje hlavně stimulaci klitorisu, čímž se začal zamýšlet nad obměnami klasických sexuálních poloh, které dle jeho názoru nemohly být ve své šedosti a průměrnosti ženám k užitku. Přišel tak na jistou variantu – houpavý a točivý pohyb, při němž se na poštěváček vyvíjí tlak v pravidelných intervalech. Ačkoliv to celé zní docela banálně, zrovna jednoduchost od toho nečekejte. Chce to cvik – jako všechno. Možná vás ale v úsilí povzbudí výsledky projektu.

Foto: Shutterstock

Společný orgasmus už nemusí být utopiíFoto: Shutterstock

Znovunalezený orgasmus

Aby Edward Eichel svoji myšlenku stvrdil důkazy, vyzkoušel svoji teorii na čtyřiceti třech mužích a ženách. Před zahájením výzkumu se účastníci podrobili všetečným otázkám, z nichž vyplynulo, že 23 % žen orgasmu dosahuje, i když někdy s obtížemi. Toto číslo se po nácviku metody vyhouplo až na úctyhodných 77 %. Třetina párů dokonce dosáhla společného orgasmu, ačkoliv se s ním nikdy předtím nesetkala. Pokud to tedy chcete i vy nacvičit, uvelebte se do následující polohy.

Pohyb vychází z pánve

Lehněte si na záda a požádejte partnera, aby se na vás položil – celou vahou, žádné podpírání rukama! (Bude nucen se tak po vás klouzat až do výše ramen.) Vy ho semkněte kolem stehen čili své kotníky máte na jeho lýtkách a snažte se na něj přitisknout tak, aby se poštěváček třel o kořen jeho penisu. A teď pozor: Při pronikání musí pyj více vsunovat, což v překladu znamená narážet tělem na stydkou kost (oblast porostlá chloupky). Zároveň však musí ohlídat, aby se jeho pánev nedostala pod úroveň té vaší. Nechť nechá v klidu všechny končetiny a soustředí se na pohyb vycházející z pánve a na sladění pohybů (to vás měli naučit právě již v těch tanečních).

Houpačka sexuálního blaha proto vypadá následovně. Při přírazu žena zatlačí pánví nahoru a dopředu, čímž tu partnerovu naopak přibrzdí. A opačně. Muž tlačí partnerčinu pánev směrem dozadu a dolů, jak popisuje Tracey Cox ve své knize Žhavý sex, a při částečném vsunování Pana Velikého ho zatlačuje na stydkou kost. Bez vzájemné souhry to opravdu nepůjde…

I společný orgasmus vypadá trochu jinak. Nezrychlují se pohyby, nýbrž se stále udržuje to samé tempo (taky stojí za vyzkoušení). Po několika pokusech a trénincích, kdy oba partneři trpělivě spolupracují, by měli poznat, co znamená význam slov: Země se zachvěla… Jedna noc na to ale pravděpodobně nestačí… Ovšem výsledek? Tak ten bude za to určitě stát!

Reklama

Související témata: