Hlavní obsah

Toužíte po očích bez vrásek, otoků a tmavých kruhů?

Foto: Sothys Paris

Řada péče o oční kontury Sothys Prescription Jeunesse

Profesionální francouzská kosmetika Sothys přichází s novou řadou péče o oční kontury Prescription Jeunesse, která nabízí okamžité výsledky k dosažení svěžího a mladistvého vzhledu očního okolí, bez tmavých kruhů a váčků.

Článek

Oční kontury jsou nejkřehčím místem na obličeji. Jsou vystavovány nepříznivým vlivům vnějšího okolí a více než 10 000 mrknutí denně. Bez ohledu na to, kolik je vám let, odráží váš celkový stav, únavu, stres apod. Rychle se zde projevují na první pohled viditelné známky stárnutí: tmavé kruhy pod očima, otoky a hluboké vrásky.

Sothys přichází s novou řadou oční péče s vysoce regeneračním komplexem, který byl speciálně vyvinutý Pokrokovým výzkumem Sothys, aby chránil oční okolí, omezil tvorbu vrásek, tmavých kruhů a otoků. Oftalmologicky testovaný program pro citlivé oči a uživatele kontaktních čoček, bez parfemace a s vysokou mírou snášenlivosti.

Synergický program Sothys Prescription Jeunesse je složen z profesionálního salonního ošetření a produktů domácí péče.

Foto: Sothys Paris

Profesionální kryo ošetření očního okolí

Ošetření v salonu

Profesionální kryo ošetření očního okolí pomáhá v šesti krocích okamžitě zmírnit známky únavy a projevy stárnutí, redukuje vrásky, tmavé kruhy a otoky očního okolí a přináší okamžitě vyhlazení a zpevnění. Výsledky ošetření se speciálními porcelánovými lžicemi, které mají okamžitý odlehčující a chladivý efekt, pocítíte již po první aplikaci, po třetím ošetření bude změna k lepšímu vám i okolí zcela zřetelná.

Foto: Sothys Paris

Produkty domácí péče o oční kontury Sothys Prescription Jeunesse

Domácí péče

Pro domácí péči o oční kontury přináší značka Sothys inovované produkty s vysokou účinností.

Projasňující oční krém s velmi jemnou texturou je speciálně určený k redukci hlubokých vrásek, tmavých kruhů a zmírnění otoků očí.

Kryo roll-on proti otokům očí s kovovými kuličkovými aplikátory zanechává jemnou vrstvu gelu a okamžitě redukuje otoky očních kontur s chladivým „kryo efektem”. Pro redukci otoků je doporučován ráno, pro zklidnění očních kontur namáhaných únavou se aplikuje večer nebo během dne pro okamžitý chladicí účinek.

Korektor na tmavé kruhy pod očima je příjemná, lehce tónovaná pudrová emulze s aktivními látkami účinnými na tmavé kruhy pod očima. Díky sametové a tající textuře lze produkt velmi snadno aplikovat, vyhovuje všem tónům pleti a okamžitě projasňuje oční okolí.

Expresní oční maska je jednorázová biocelulózová maska pro okamžité oživení očního okolí. Maska je napuštěna pečujícími složkami, které dodají jemnému očnímu okolí okamžitou svěžest a mají neuvěřitelný zjemňující efekt.

Nová kosmetická řada péče o oční kontury Sothys Prescription Jeunesse je pro vás připravena ve spolupracujících salonech Sothys.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek