Hlavní obsah

Valentýnský večer: Sveďte ho v tomhle prádle!

Foto: New Yorker

Buďte svůdná. Nejen na Valentýna!

Chcete na Valentýna zazářit v novém sexy prádle a chystáte se na nákupy? Pak vám jistě s výběrem pomůže náš dnešní článek. Inspirujte se současnými kolekcemi a trendy.

Článek

Také máte s Valentýnem spojenou pouze červenou barvu a v té vybíráte i prádlo na večer? Pro tentokrát doporučujeme na ni zapomenout. Letošním hitem je totiž odstín lila či světle růžové. „Ne vždy na Valentýna vévodí červená barva. Většina žen a mužů při výběru prádla pro speciální příležitost dává přednost luxusnímu krajkovému prádlu ve všech barvách. U nás je hodně oblíbená lila, vínová a hnědý oříšek. Ale jinak se červenou barvou určitě nic nezkazí,“ říká ředitelka společnosti Timo Terezie Trusinová..

Nikola Pospíšil Šiková, PR manažerka Calzedonia a Intimissimi pro ČR, ji doplňuje: „Svátek svatého Valentýna oslaví naše zákaznice ve svůdně něžné kombinaci světle růžové s černou krajkou. V této speciální mini edici naleznete prádlo, které se dá společně kombinovat a zahrnuje například push-up podprsenky, body, baby doll košilku nebo brazilské kalhotky se sexy podvazkovými pásy.“

Samozřejmě záleží ale jen na vás, zda podlehnete trendům, zůstanete věrné červené nebo černé klasice, nebo se obléknete do stále oblíbených zvířecích vzorů. Každopádně byste svůj protějšek měly pěkně nažhavit a rozpálit, k čemuž vám dopomůže hlavně dráždivá krajka a průsvitný materiál. Jejich průhlednost zaručeně povzbudí mužskou touhu i fantazii a v některých případech možná oživí manželský stereotyp. Tak si dejte s výběrem záležet. Některé rady se vám jistě budou hodit i z našeho článku: Škola výběru podprsenek: Prádlo, které vás udělá sexy!.

Tady jsou naše žhavé tipy.

Červená a černá klasika

Foto: archiv firem

Černé a červené prádlo jsou sázkou na jistotu. Na foto (zleva): Obsessive (set 609 Kč), Timo (podprsenka 599 Kč, kalhotky 399 Kč)

Foto: Archiv firem

Zkusit můžete i samodržící punčochy. Na foto: Lisca (podprsenka 1289 Kč, kalhotky 739 Kč)

Foto: Archiv firem

Sveďte svou polovičku rafinovanými průstřihy. Na foto (zleva): Obsessive 649 Kč, Intimissimi (podprsenka 799 Kč, kalhotky 429 Kč, podvazky 549 Kč)

Foto: Archiv firem

Pro mladší ženy se hodí korzetové podprsenky, starší dámy nechť vsadí na body. Na foto (zleva): Topshop (set 870 Kč), Marks & Spencer 899 Kč

Foto: Archiv firem

Mužskou fantazii podráždí i průsvitná košilka. Na foto: Intimissimi 1099 Kč

Foto: Archiv firem

Satén, nebo krajka? Obojí vypadá skvěle. Na foto (zleva): Etam (set 1200 Kč), Anais (set 1249 Kč)

Foto: Archiv firem

K speciálním příležitostem nasaďte i podvazky. Na foto (zleva): Marks & Spencer (podprsenka 599 Kč, kalhotky 299 Kč, podvazkový pás 399 Kč), Triumph (podprsenka 1089 Kč, kalhotky 836 Kč)

Foto: Archiv firem

Lehké košilky využijete na spaní i v létě. Na foto (zleva): Intimissimi 1349 Kč, Triumph 1089 Kč

Trendy lila a světle růžová

Foto: Archiv firem

Lila v kombinaci s černou je ideální variantou pro romantické duše. Na foto (zleva): Anais 511 Kč, Intimissimi (korzetová košilka 1349 Kč, kalhotky 429 Kč)

Foto: Archiv firem

I sexy prádlo může být pohodlné. Na foto (zleva): Intimissimi 1349 Kč, e-shop Luxusní prádlo (set 599 Kč)

Foto: Archiv firem

Odvážné kousky pro odvážné ženy. Na foto: oboje Anais (539 Kč), (set 529 Kč)

Foto: Archiv firem

Blondýnkám doporučujeme spíše odstíny světle růžové, brunetkám zase chladnější fialkovou. Na foto (zleva): F&F (podprsenka 269 Kč, kalhotky 130 Kč), Timo (podprsenka 819 Kč, kalhotky 399 Kč)

Foto: Archiv firem

V tomhle prádle budete zaručeně k nakousnutí. Na foto (zleva): Instimissimi (info o ceně v obchodě), Topshop (podprsenka 560 Kč, kalhotky 250 Kč)

Foto: Archiv firem

Jednoduše sexy a ženské. Na foto: oboje Asos (podprsenka 680 Kč, kalhotky 500 Kč), (podprsenka 800 Kč, kalhotky 480 Kč)

Foto: Archiv firem

Vybírat můžete vyztuženou i měkkou podprsenku, klasické kalhotky či brazilské s vysokým střihem na bocích. Na foto (zleva): New Yorker (podprsenka 379 Kč, kalhotky 159 Kč), Topshop (podprsenka 560 Kč, kalhotky 250 Kč)

Inspirace zvířecí říší

Foto: Archiv firem

Tygří nebo zebří vzor? Proč ne? Na foto (zleva): e-shop Amoresa (korzet 2830 Kč), Anais 479 Kč

Foto: Archiv firem

Proměňte se alespoň jednou v šelmu. Na foto (zleva): Topshop 930 Kč, Marks & Spencer (podprsenka 449 Kč, kalhotky 199 Kč)

Foto: Archiv firem

Co asi na tohle prádlo řekne váš partner? Na foto (zleva): New Yorker (podprsenka 329 Kč, kalhotky 179 Kč), Asos 3125 Kč

Foto: Archiv firem

Zvířecí potisk může zdobit celé prádlo nebo jen okraje. Na foto: oboje Topshop (podprsenka 500 Kč, kalhotky 200 Kč), (podprsenka 560 Kč, kalhotky 250 Kč)

A které prádlo preferujete vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek