Hlavní obsah

Vsaďte na přirozené početí bez hormonů

Zastavte polykání hormonů včas! Vsaďte na metodu přirozeného početí

Pořízení miminka může být často běh na dlouhou trať. Nekonečná doba snažení a následné beznaděje, když se na těhotenském testu neukáže to, po čem dlouhodobě toužíte.

Článek

Zkuste tomuto scénáři předejít ještě v době, kdy miminko není úplně v plánu dne, a zvažte, zda je opravdu dobré užívat dlouhodobě hormonální antikoncepci. Ta má totiž i své nevýhody, které se vám v budoucnu mohou zle vymstít.

Negativa hormonální antikoncepce

Nespočet žen denně polyká svoji hormonální pilulku. Ano, má to své nesporné výhody, jelikož malá tabletka znamená pohodlí a poměrně velkou jistotu. Ale co se děje s psychikou ženy, je otázka do pranice. Hormonální antikoncepce totiž do jisté míry ovlivňuje náladu, myšlení, a především cítění. Navíc po jejím vysazení trvá dlouhou dobu, než je ženský organizmus schopen počít potomka.

Krásné chvilky s rozkoší si nenechte zkazit

Požitek ze sexu? Neznám!

Často se také setkáváme s tvrzením žen, které užívají hormonální antikoncepci, že je trápí snížená chuť na sex. Nejnovější výzkumy ukazují, že při užívání hormonální antikoncepce játra produkují vysoké hladiny globulinu, který na sebe váže testosteron. Právě ten je zodpovědný za vzrušení a sexuální touhu. Při milostných hrátkách pak dochází k situaci, že se testosteron naváže na globulin místo toho, aby způsobil v ženském těle vzrušující extázi.

Sexuální extázi má právo zažít každá žena

Užíváte antikoncepci od začátku sexuálního života?

Hlavním účelem hormonální antikoncepce je vytvoření podmínek, které nedovolí ženám otěhotnět. Není tedy ničím neobvyklým, že ženy užívající tabletky opravdu dlouhodobě nejsou i po jejich vysazení schopné počít miminko. Díky vysazení hormonů dochází k rozhození ženského cyklu. Jeho úprava může trvat delší časové období, a proto je dobré „netlačit na pilu“ a neočekávat početí ihned po vysazení hormonální antikoncepce. Jak být tedy tělu i po vysazení antikoncepce nápomocni?

Podpořte své tělo k početí přirozenou cestou

Fertility Blend = přirozené početí

Mnoha ženám se skvěle osvědčil jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy, který je ve svém segmentu – přirozené podpory početí doslova jedničkou na trhu. Naleznete v něm zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu.

Protože je snaha o miminko mnohdy psychicky velice náročná, nabízí tento pomocník ženám také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat jako doplněk i v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne.

Unikátní přípravek Fertility Blend pro ženy

Produkt Fertility Blend je ověřen klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine v roce 2006. Této studie se zúčastnilo 93 žen ve věku 24 až 42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6 až 36 měsíců otěhotnět.

Ve skupině čítající 53 žen, které užívaly Fertility Blend pro ženy, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen (26 %). Po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy. Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí, dále se ukázalo, že upravuje nepravidelnost menstruačního cyklu a může být efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

Když má partner také rezervy

Na webu www.fertilityblend.cz je k zakoupení rovněž varianta Fertility Blend pro páry, která obsahuje i balení pro muže s vysokou koncentrací zinku, jenž přispívá k normální spermatogenezi. Obě varianty obsahují patentově chráněné složení.

Jedinečný přípravek Fertility Blend pro páry

Nyní 20% sleva při zakoupení přípravku Fertility Blend pro ženy nebo přípravku Fertility Blend pro páry na stránkách www.fertilityblend.cz! Nabídka platí do 10. 4. 2017.

Pro stálé zákazníky Fertility Blend je rovněž připraven věrnostní program, při kterém můžete získat 1 produkt Fertility Blend zdarma.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek