Hlavní obsah

Vyhrajte setkání s Lucií Bílou a lístky na koncert!

Foto: Archiv redakce

Setkejte se osobně s Lucií Bílou!

Také máte pocit, že vánoční koncertní turné Lucie Bílé k závěru roku už zkrátka patří? Díky naší redakci se můžete na koncerty ve Zlíně, Žarošicích nebo Děčíně nejen podívat, ale dokonce se i osobně setkat s Lucií Bílou, popovídat si s ní, nechat podepsat cédéčka či plakáty a vyfotit se na památku! Jak toho dosáhnout? Stačí jen správně odpovědět na jednu soutěžní otázku.

Článek

Stejně jako loni i letos vyjela Lucie Bílá na své vánoční turné Bílé Vánoce. Vystupovat bude ještě v pražské Státní opeře, Kladně, Žďáru nad Sázavou, Kutné hoře, Žarošicích, Děčíně a 22. prosince ještě ve Zlíně. Chcete se s ní osobně setkat, popovídat a vyfotit se? Máme pro vás jedinečnou nabídku! Když kliknete na tento odkaz, dostanete se přímo do rubriky Soutěže. Tam stačí zaškrtnout správně soutěžní otázku a pak jen čekat, jestli jste nevyhráli!

Soutěž o vstupenky na koncert, CD Bílé Vánoce s věnováním trvá jen do 9. prosince, tak neztrácejte čas a odpovězte na soutěžní otázku hned teď!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.