Hlavní obsah

Zásnuby roku: Leoš Mareš a Monika Koblížková se budou brát! Co říkáte jejich vkusu?

Foto: Profimedia.cz
30. 10. 2017

Všichni muži teď musí Leoše Mareše (41) nenávidět. Žádost o ruku, kterou připravil pro svoji partnerku Moniku Koblížkovou (36), totiž musí závidět a chtít nejedna žena snící o dokonalém okamžiku. Na druhé straně, jaké jiné zasnoubení, než takovéto, by člověk čekal od nejikoničtějšího páru českého showbyznysu?

Článek

Je s podivem, že v neděli během dne nespadl český Instagram. Leoš Mareš na svém profilu totiž sdílel žádost o ruku jeho partnerky Moniky Koblížkové. Video se žádostí vidělo více než 172 tisíc lidí. Pozval ji do Mariánských Lázní, kde ji po večeři vzal na terasu na ohňostroj, který byl odpálen za zvuků jejich nejoblíbenější skladby od Coldplay. Když si před ní klekl, jedno oko už nemohlo zůstat suché. Monika samozřejmě řekla ano. Ještě předtím ale, jako správný gentleman, jel Leoš Mareš požádat o ruku rodiče své partnerky. Jako z románu!

Odbornice na módu vzatá

Pár se seznámil před dvěma lety na svatbě jejich společného známého, stylisty Filipa Vaňka (39), který si bral Antonína Petrškovského (35). Padli si tam do oka tak moc, že od té doby tvoří nerozlučný pár. Ať jdete na jakoukoliv party, kterou Leoš Mareš moderuje, vždy se tam objeví i Monika Koblížková. A naopak. Nedají bez sebe ani ránu a stále vypadají, jako by byli do sebe zamilovaní první den. Dohromady jim to skvěle ladí, a to nejen po stránce souznění duší, ale i stylově. Však jsou také považováni za jeden z nejlépe oblékaných párů českého showbyznysu. A právě Filip Vaněk, díky kterému se vlastně i potkali, stojí za většinou jejich outfitů.

Foto: Profimedia.cz

V létě 2015 se pár seznámil na svatbě Filipa Vaňka a Antonína Petršovského. Už na podzim, kdy Leoš Mareš účinkoval v pořadu StarDance... Když hvězdy tančí, se od něj Monika nehnula na krok. A jemu to rozhodně nevadilo

Kdykoliv si tito dva vyrazí do společnosti, jsou okamžitě středem pozornosti. Vždy elegantně oblečeni, tak, jak diktuje dress code, nedopouští se žádných výstřelků či nevkusných manýrů. Tomu určitě nahrává i fakt, že krom toho, že jim šaty na velké společenské akce připravuje Filip Vaněk, se Monika vždy módě a kráse věnovala jako redaktorka. Ostatně, její Instagram je plný nových trendů.

Už teď je jasné, že jejich svatba bude stylová a šatů, jak nevěsty, tak ženicha, se nemůžeme dočkat! Tak si zatím pojďme alespoň připomenout jejich jiné krásné róby.

Foto: Profimedia.cz

I když nejdou zrovna na gala večer, jsou skvěle sladěni, jako v tomto případě, kdy oba zvolili army styl

Foto: Profimedia.cz

Nejvíce si ale módy užívají vždy na Filmovém festivalu v Karlových Varech

Foto: Profimedia.cz

A to nejen když jdou na party, krásně sladění a elegantní jsou i když si vyjdou jen na kolonádu. Ostatně, jak se v lázních sluší a patří

Foto: Profimedia.cz

Na tradiční Möet party nemohl Leoš Mareš od své partnerky odtrhnout zrak. Není se čemu divit. Vypadala jako princezna

Foto: Profimedia.cz

Vlastně málokdy může Leoš od Moniky odtrhnout zrak

Foto: Profimedia.cz

Nemusí mít zrovna velkou večerní, aby byli dokonalí

Foto: Profimedia.cz

Leoš má vedle sebe bohyni, alespoň co se týče vzhledu. A moc dobře to ví!

Foto: Profimedia.cz

Sladěni bývají do posledního detailu. Tyto tenisky jsou toho jasným důkazem

Jak se styl slavného páru líbí vám?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek