Hlavní obsah

Zrodila se nová hvězda modelingu! Dcera Cindy Crawford vás odzbrojí svou krásou

Foto: Profimedia.cz

Gigi a Kendall by se měly mít na pozoru. Modelingový svět má totiž novou „it girl“. A přestože je teprve březen, už teď je jasné, kdo bude senzací roku 2018. Ano, mluvíme o Kaie Gerber, dceři supermodelky Cindy Crawford.

Článek

Kaia Gerber. Tohle jméno se teď v módním světě skloňuje nejvíce. Když se přitom na šestnáctiletou modelku podíváte, nemůže vám slovo „protekce“ ani problesknout hlavou.

Kaia má příjmení po tátovi (pětapadesátiletý podnikatel a bývalý model Rande Gerber je manželem Cindy Crawford (52) již téměř dvacet let) a evidentně zdědila ty nejlepší možné geny. Když bylo Kaie pouhých deset, vybrala si ji návrhářka Donatella Versace (62) do kampaně Versace Young. Slušný start, ne?

Foto: Profimedia.cz

Desetiletá Kaia pózovala v kampani Versace Young a Donatella Versace si ji nemohla vynachválit: „Kaia má stejný dar jako její maminka. Fotoaparát ji prostě miluje.“

Škola až na prvním místě

Přestože se Kaia začala věnovat modelingu opravdu brzy, Cindy ji odmalička tlačila, aby stíhala školu a všechny úkoly. I se sešity na kolenou ale zvládla ve čtrnácti letech zapózovat s mámou na obálce francouzského Vogue. A my se vůbec nedivíme, že po ní následně chňapla agentura IMG Models, která zastupuje nejslavnější modelky v čele s Gisele Bündchen (37), Kate Moss (44) či Gigi Hadid (22). Perličkou je, že agentura si pod křídla vzala i Presleyho Gerbera, o dva roky staršího Kaina bratra (ne, více dětí už Cindy a Rande nemají).

Foto: Profimedia.cz

Kaia je mámě neuvěřitelně podobná! Cindy na Instagramu sdílela dceřinu fotku, u které je pro srovnání její školní portrét (samozřejmě je to ten černobílý)

Foto: Profimedia.cz

Kaia o mamince mluví jako o své největší inspiraci. À propos, obě jsou nádherné i bez make-upu

Foto: Profimedia.cz

Fotím, fotíš, fotíme. V kampani na hodinky se předvedla celá rodinka. Mimochodem, i Cindin manžel býval modelem…

Raketový start

Příchodem do agentury se rozjel kolotoč nabídek. Modelka se stala tváří kampaně Marca Jacobse (54), a dokonce získala ocenění jako modelingový nováček roku. Na svou první přehlídku si ale musela počkat do šestnáctých narozenin. Kaina sebejistá, houpavá chůze všechny oslnila a video, kdy otevírá přehlídku Alexandera Wanga (37), obletělo svět. Návrhář se potom přiznal, že chtěl Kaiu na týdnech módy už dříve, ale Cindy byla proti. Na fashion week dceru pustila až v šestnácti letech a celou dobu jí dělala garde. Kaiu si krátce nato vyžádal samotný Karl Lagerfeld (84), aby pro změnu otevírala přehlídku značky Chanel, o čemž sní každá modelka (a upřímně, drtivá většina opravdu jen sní).

Foto: Profimedia.cz

Divíte se, že je po Kaie taková poptávka?

Kaiu chtějí všichni

Když se podíváme na letošní rok, Kaia už stihla nafotit svou první titulní stranu pro Vogue a pokračovala ve spolupráci s Karlem Lagerfeldem. Tentokrát se jí dostalo ještě větší pocty – stala se hvězdou couture přehlídky Chanel a objevila se i v jejich černobílé jarní kampani. Návrháři si ji zkrátka naprosto zamilovali a to je Kaina kariéra teprve v počátcích. Donatella Versace na její adresu řekla: „Je chytrá, pokorná, milá a neuvěřitelně nádherná. Když s ní mluvím, mám pocit, jako bych mluvila s mladou Cindy. Ta energie, to nadšení! Kaia je opravdu jedinečná.“

Foto: Profimedia.cz

Na couture přehlídku Chanel se dostanou jen ty nejlepší z nejlepších… Karl Lagerfeld Kaiu zbožňuje

Foto: Profimedia.cz

Kaia chodí přehlídku za přehlídkou. Na světových týdnech módy se ani na chvíli nezastavila

Foto: Profimedia.cz

Modelčin kredit stále stoupá. Kdo může v šestnácti říct, že nafotil kampaň pro Chanel?

Co myslíte? Čeká Kaiu podobně zářná kariéra, jako měla její máma Cindy?  

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek