Hlavní obsah

Tajemná síla kamenů: Jaký mít u sebe, když toužíte po lásce?

Foto: Thinkstock

Síla kamenů vám může pomoci najít vysněnou lásku. Stačí jim důvěřovat

S přicházejícím únorem a Valentýnem visí láska vyloženě ve vzduchu. Jaké drahé kameny vám mohou pomoci ve vztazích? Který zhojí zlomené srdce a který přiláká vaši spřízněnou duši?

Článek

Polodrahokamy jsou velmi všestranné a každý má hned několik vlastností i účinků. Vybrali jsme pro vás 14 takových, které nějakým způsobem ovlivní váš milostný život. Najdete si ten pro sebe?

Hledání spřízněné duše

Růženín: Pokud jste zrovna sami, rozhodně byste tento základní kámen vztahů a romantické lásky neměli opomínat. Růženín dokáže vyladit vaši auru tak, že signalizujete okolí, že jste lásce otevřeni. Očišťuje od negativních myšlenek a otvírá mysl i srdce.

Celestin: Funguje jako magnet a pomáhá přinášet do života lidi, kteří jsou na stejné vlně jako vy sami. Kromě toho zahání osamělost a přináší lásku.

Rodochrozit: Narůžovělý kámen osvobozuje pravou podstatu, léčí rány na duši i srdci a zlepšuje vnímání sebe samých. Díky němu začnete znovu vysílat zdravé sebevědomí, které je pro ostatní atraktivní a dokáže přilákat toho správného partnera.

Foto: Thinkstock

Zvolený kámen byste měli nosit stále u sebe

Hojení zlomeného srdce

Kunzit: Ne vždycky se láska vydaří, někdy po vztahu zbude jen bolest a výčitky. Kunzit není zázračný, ale otupuje citovou bolest a urychluje léčení zlomeného srdce, napomáhá optimistickému smýšlení.

Achát: Vcelku obyčejný kámen, ale velmi všestranný. Dodává sílu a odvahu, a proto je skvělým průvodcem k novým začátkům. Pomůže vám znovu získat sebevědomí a zapomenout na všechny staré křivdy, na kterých už nic nezměníte. Odplavuje hořkost a negativní pocity.

Chryzokol: Uklidňuje a harmonizuje rozjitřené emoce, tiší smutek a přináší naději. Také je osvědčeným lékem na nedůvěru a znovu podporuje schopnost zamilovat se a milovat.

Větší vášeň

Rubín: Nejsilnější krvavý drahokam, alespoň co se sexuálních záležitostí týká. Navrací radost ze života a podporuje vášeň a celkově sexualitu. Je to však poměrně drahé řešení.

Tygří oko: Nejlépe v červených odstínech vášně přináší příliv energie a motivuje k větším výkonům – po všech stránkách. Zvyšuje sebevědomí a vědomí vlastní atraktivity, přímo podporuje sexuální touhy a správnou funkci 2., sakrální čakry zodpovědné za sexualitu.

Granát: Klasický český poklad, stimuluje touhy a žádosti, snižuje stres, neklid a úzkost. Kromě toho zvyšuje erotické nabití.

Foto: Thinkstock

Růženín, to je kámen, který umí přivolat lásku do vašeho života

Jak na žárlivost

Turmalín:Neobvykle tvarovaný kámen celkově uklidňuje rozjitřené emoce, rozmotává chaotické pocity a pomáhá zachovat chladnou hlavu. Je ideální pro řešení emočních problémů a uzemní všechny horké hlavy.

Olivín:Odstraňuje pocity upozadění a odmítání, hodí se pro všechny žárlivce. Tuto divokou emoci chladí a umenšuje, příznivě působí na racionalitu. Odstraňuje zlozvyky, zvláště ty myšlenkové, i negativní návyky.

Luvulit:Kámen neobvykle fialkovo-narůžovělé barvy v první řadě rozpouští žárlivost. Kromě toho celkově balancuje emoce a uvolňuje napětí i stres, zahání pochybnosti a starosti. Je to kámen ochrany a moudrosti, svého nositele brání před zklamáním a přináší mu poznání a lásku.

Zlepšete svůj vztah

Malachit: Pomáhá rozdmýchat chladnoucí emoce a city. Je to kámen, který čistí auru a odstraňuje všechna navršená negativa nejen z obou partnerů, ale i ze vztahu jako celku. Dovoluje vyjádřit opravdové pocity, rozvazuje jazyky a otevírá srdce. Vyčištění vzduchu někdy působí téměř magicky.

Rodonit: Napomáhá ke smíření a usnadňuje omluvy, kámen kompromisu a vzájemné náklonnosti. Umenšuje pocity křivdy a odmítnutí a je nepostradatelný i pro komunikaci obecně.

Který z kamenů je pro vás ten pravý?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.