Hlavní obsah

5 postelových trapasů, které si za rámeček nedáte

Foto: Profimedia

Trapas v posteli? I to se vám může stát! Známe pět nejčastějšíchFoto: Profimedia

Milování za svítání či při soumraku? Denní doba nerozhoduje, jestli se vám trapas vyhne či nikoli. Zde je pět nevhodných milostných chyb, které jsou častější, než si myslíte. Už je i vy máte za sebou?

Článek

Zeptejte se několika svých přátel anebo hodiny surfujte po internetu. Zjistíte, že co se týče sexu a nepříjemných chvilek, určité situace se cyklicky opakují, a navíc jsou poměrně běžné. Které?

1. Přistižení při sebeukájení

Mezi nejčastější přešlapy patří moment, kdy jeden z partnerů nechtěně přistihne toho druhého při masturbaci. Paradoxem je, že za tento trapas může ten, kdo z celé situace dělá vědu.

Zdravě smýšlející milenec se přece rozpaků zbaví tak, že se přidá. Ten, který okamžitě začne něco vyčítat a jen těžko se smiřuje s faktem, že jeho partner „něco dělá bez něj“, by se měl nad sebou zamyslet. Vždyť třeba britská sexuoložka Tracey Cox uvádí, že masturbuje 94 procent mužů a 80 procent všech žen. Mnozí i po sňatku…

Foto: Profimedia

Pokud vás partner přistihne u masturbace, přizvěte ho k akci aneb Na výčitky zapomeňteFoto: Profimedia

2. Příliš silná slova

Když je člověk sexuálně vzrušený, dělá věci, které by za normálních okolností považoval za absurdní. V časopise Plos One se dokonce objevila studie, která dokazuje, že sexuální vzrušení tlumí přirozenou reakci odporu.

Je to tak, že ve stadiu, kdy je libido „nakopnuté“, lidé přehlížejí veškeré lidské sekrety od moči po krev a jsou schopni strkat ruce třeba i do mísy s použitými kondomy. A i tvrdá slova nejsou nic neobvyklého.

Muž i žena mohou říct něco nevhodného, co druhého zarazí nebo ho rovnou vyděsí. Jsou prostě „omámeni“ okamžikem. Taky vám vypadlo nějaké sprosté slovo? Nebo snad jemu? Omluvte se, zasmějte se a jděte dál. Lepší recept není.

3. Věci nejdou podle plánu

„Miláčku, pojď, zkusíme něco nového. Mohu ti nasadit pouta?“ Fajn nápad (podle statistik dokonce nejčastější), jenže když se věci zkouší poprvé, nemusí dopadnout úplně nejlíp.

Klíček se zasekne, pouta příliš tlačí, krkolomná poloha je tak nepohodlná, že hrozí vážná zlomenina, do toho někdo zazvoní… Klasika obměňovaná časem, která provází generace. Experimenty jsou holt vždycky tak nějak na hraně…

Odborníci doporučují promluvit si po sexu o tom, co funguje a nefunguje. To pochopitelně trapasy nezarazí, ale aspoň se některé z nich již nemusí opakovat

Foto: Profimedia

S pouty to chce trochu cviku... :-)Foto: Profimedia

4. Špatné jméno

„Jsi naprosto báječný, Milane. Nikdo nelíže jako ty! Miluji tě!“ Milan, kdyby to slyšel, skákal by radostí do stropu. Pavel, ten, který si tak rozumí se ženským rozkrokem, a ten, který tohle jméno slyší poprvé, začne okamžitě pátrat po tom, kdo ten Milan je…

Záměna jmen je klasickým postelovým trapasem, kvůli kterému se milenci hádají. Mimochodem, nestalo se tohle i vám? „Miloši, tak ty myslíš na svoji bývalku, jo?“

5. Spontánní reakce

I když lidé dělají nechutné věci, když jsou vzrušení, často se nevyhnou naprosto bezprostřední slovní reakci, nebo udělají nějaké gesto, kterého litují. „Fuj, smrdí ti!“ A co dávivý reflex při felaci? Už jenom to, že penis v ústech milenku nakopává, působí nešťastně, i když ona je v tom nevinně. A co dalšího se nevyhne většině mileneckých párů?

  • zvracení (například v opilosti nebo při hlubokém zasunutí penisu do krku)
  • přerušení sexu kvůli náhlé žaludeční příhodě doprovázené průjmem
  • zapomenutí na menstruační tampon
  • ulpění zbytků stolice na penisu při provozování análního sexu
  • hledání kondomu ztraceného v pochvě

Jestli se vám nic z toho ještě nestalo, mějte se na pozoru. A až to přijde, řiďte se radou expertů, která apeluje na zdravý rozum. Usmějte se, řekněte „promiň“ a dělejte, jakoby nic. Čím víc nemilou příhodu začnete řešit, tím hůř se na ni zapomene.

A co se při sexu stalo vám?

Reklama

Související témata: