Hlavní obsah

Baví vás hrady a zámky? Vyrazte na výlet v pohodlném modelu!

Foto: Jakub Jurdič

Foto: Jakub Jurdič

Letošní rok změnil letní program mnoha rodinám. Pokud patříte k těm, které momentálně cesta do zahraničí neláká, udělejte si čas a vydejte se na poznávačku kulturních památek tuzemska. Jak se na výlet po českých hradech obléknout? To už se dozvíte v našem módním speciálu.

Článek

Na podpatky zapomeňte, ty se do terénu vážně nehodí. Ale o ženskou stránku nemusíte přijít ani při náročném výšlapu. Sukně v denimovém podání či z pružného teplákového materiálu poslouží stejně dobře jako šusťákové kraťasy.

Outdoorové kombinace by v žádném šatníku neměly v srpnu chybět. Jak je správně poskládat, vám prozradíme přímo na gotické zřícenině Krakovec, kde se točily takové pohádkové evergreeny jako Ať žijí duchové! (1977) nebo Princ a Večernice (1978).

Dokonalé kombo

Džínové kraťasy jsou variabilním kouskem pro volný čas. Užijete je k plavkám k vodě i během pobytu v přírodě. Navíc nepotřebují žádný složitý styling, stačí jednoduché tílko, plátěné tenisky a můžete vyrazit třeba na kraj světa.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: sluneční brýle (Lindex, 249 Kč); náhrdelník (Claire’s, 219 Kč); top (Lindex, 499 Kč); ledvinka (Carhartt, 899 Kč); šortky (Topshop, 799 Kč); boty (CCC, 599 Kč)Foto: Jakub Jurdič

Chytrá horákyně 

Mění se meteorologické předpovědi každou hodinu? Pak si do batůžku přibalte raději nepromokavou bundu. Ať už vás ve výškách překvapí vítr nebo krátký déšť, budete rády, že ji máte s sebou. Sportovní sukně z teplákoviny je ideální volbou pro všechny ženy, které nohavicím nefandí.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: sluneční brýle (Lindex, 249 Kč); tričko (Mango, 259 Kč); bunda (C&A, 799 Kč); sukně (C&A, 459 Kč); batoh (Lindex, 1499 Kč); tenisky (Geox, 2549 Kč) Foto: Jakub Jurdič

Sportovní look 

Zamilovaly jste si legíny? Není moc příležitostí, kam je nosit, ale na výlety se hodí bez debat. Slaďte k nim volný top z partnerovy skříně nebo rovnou při nákupech zabrouzdejte do oddělení pánské kolekce. Pohodlí nadevše!

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: kšiltovka (Zara, 549 Kč); top (Zara Men, 599 Kč); podprsenka (Intimissimi, 749 Kč); legíny (F&F, 399 Kč); tenisky (New Balance, 1499 Kč)Foto: Jakub Jurdič

Uvědomělá móda

Téma udržitelnosti se do módy promítá čím dál víc. Chytlo za srdce i vás? Oživte svůj šatník občas ekologickým modelem v prvotřídní kvalitě. Stříbrnou bundu z recyklovaného materiálu snadno složíte do kabelky a užijete ji i na podzim. Ženské křivky vytvarujte pomocí praktického pásku, kam schováte telefon i pár drobných na občerstvení.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: tričko (H&M, 129 Kč); bunda (FreeCircle, 4599 Kč); šortky (Decathlon, 499 Kč); ledvinka na telefon (F&F, 249 Kč); tenisky (New Balance, 1499 Kč) Foto: Jakub Jurdič

Nádech elegance  

Ani v džínové sukni si při komentované prohlídce hradu či zámku neuříznete ostudu. A jestliže máte namířeno k památkám, ke kterým nevede cesta lesem, klidně k ní obujte elegantní páskované sandálky.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: tílko (Primark, 129 Kč); sukně (Zara, 1299 Kč); kabelka (Muji, 270 Kč); prsteny (H&M, 199 Kč); sandálky (Armani XChange, 2599 Kč)Foto: Jakub Jurdič

Náš tým a poděkování

  • Foto - Jaku Jurdič
  • Modelka - Elen (Agents Model Management)
  • Styling - Jan Boublík
  • Vizáž - Daniela Kremláčková

Za poskytnutí prostor k focení děkujeme Hradu Krakovec, Krakovec 4, 270 35. 

Reklama