Hlavní obsah

Dárek z lásky? Vyrobte na Valentýna obraz s vašimi fotkami!

Foto: Tomáš Rubín

Dárek, který zachytí krásné okamžiky ve vašem vztahu, jistě udělá radost

Svátek zamilovaných se blíží a vy si lámete hlavu čím obdarovat svou drahou polovičku? Samozřejmě koupit čokoládu či pugét růží je tou nejjednodušší variantou. Což takhle ale vyrobit něco osobního?

Článek

Toužíte svého partnera či partnerku letos na svatého Valentýna překvapit nějakým osobním dárkem? Pak vězte, že máme pro vás hezký tip. Stačí vsadit na ty nejhezčí momenty, které jste spolu nedávno prožili a zachytili na fotografiích, a použít je na výrobu. Můžete zvolit černobílé, ale i barevné fotky, jež vytisknete na papír.

Pak už jen zakupte v papírnických potřebách malé rámečky s bílým plátnem, červený filc (postačí případně i barevný papír), černobílý balicí papír (může být proužkovaný, puntíkatý i s geometrickými tvary) a červenou širokou stuhu.

Jak na to…

Vytištěné fotografie na papíře nejprve zastřihněte do čtvercového tvaru tak, abyste je mohli nalepit na rámečky s plátnem. My jsme použili dvě fotky, ale výsledný počet je samozřejmě na vás. Z červeného filcu si vystřihněte velké srdce, aby se vešlo doprostřed rámečku a z černobílého papíru si nachystejte kromě podkladu pod srdce také černobílý nápis LOVE. Jedno písmenko však může být odlišné.

Foto: Tomáš Rubín

Výběr fotek necháme na vás, ale měly by zachytit ty nejhezčí okamžiky ve vašem vztahu

Když máte vše důkladně nastříhané a připravené, rozprostřete si vše nejprve na plátno nanečisto, abyste měli představu, jak bude obrázek vždy vypadat. Také proto, abyste měli písmenka hezky souměrně ve stejné výšce.

Foto: Tomáš Rubín

Vše důkladně přilepte na plátno a nechte dostatečně zaschnout

Jednotlivá písmenka lze pro zvýraznění obtáhnout ještě černým fixem. Záleží na tom, jaký je potisk balicího papíru. Ten může být koneckonců klidně i jednobarevný.

Foto: Tomáš Rubín

Nápis můžete zvýraznit

Hotové obrázky přilepte zezadu tavnou pistolí rovnoměrně na stuhu. Kdo nemá příliš dobrý odhad na vzádlenost, může si na stuze vyměřit pravítkem jednotlivé body, kam přesně lepidlo nanést, aby byly obrázky od sebe stejně vzdálené.

Foto: Tomáš Rubín

Nahoře uvažte ze stuhy ještě velkou mašli a prostřihněte maličkou dírku na hřebíček do zdi

A krásný obraz je na světě. Teď už jen pro něj najít vhodné umístění a čekat, zda z něj bude mít váš miláček radost :)

Foto: Tomáš Rubín

Rozmístění obrázků je samozřejmě libovolné

A čím máte v plánu obdarovat na Valentýna svůj protějšek vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek