Hlavní obsah

Druhy sexu, které letos v létě musíte zkusit

Foto: forma82, Shutterstock.com

Milování jako dárek? Léto se pro takové intimní osvěžení vyloženě nabízí! Již v práci začněte špásovat, nebo víte co? Zkuste pověstné sexy hrátky s grapefruitem!

Článek

I když letní slunovrat přichází až v červnu, počasí je k nám letos milosrdné. Díky slunečním paprskům a vyšším teplotám možná budete chtít vyzkoušet něco jiskřivého a vášnivého mnohem dřív, než nastane astronomické léto. Které druhy sexu byste v nejuvolněnějším období roku rozhodně měli vyzkoušet? Tyhle navrhuje sexpertka Emily Morse ze San Franciska!

Pomalý sex

Pokud máte tendenci při sexu spěchat, nebo žijete poměrně hekticky, zkuste věci zpomalit. Již od rána se soustřeďte na staré dobré chlípné textovky a sexting. Naladí váš mozek i tělo, vzrušující podněty pozvednou libido – a když se konečně s partnerem setkáte tváří v tvář, nakumulované napětí vybuchne jako sopka.

Ještě před tím však společně můžete uvařit večeři (třeba nazí), k čemuž se báječně hodí omáčky, které se dají olizovat. Zkrátka a dobře, nesoustřeďte se na výsledek milování, ale jeho průběh. Pokud máte potíž udržet partnera trochu vzadu, zdvojnásobte předehru a udržujte spojení hlubokým očním pohledem (může to způsobit intenzivnější orgasmy).

Foto: Kamil Macniak, Shutterstock.com

Někdy není třeba spěchat

Průzkumný sex

Zkoumání erotogenních zón? Geniální forma milování! Přemýšlejte o pěti smyslech při zahájení vaší předehry. Nejdříve navažte oční kontakt, pak přejděte k tomu ostatnímu. Líbejte partnera na zátylku a stehně, masírujte jeho pokožku hlavy, pohlaďte jej po bradavkách. Pak mu zakryjte oči a zašeptejte něco chlípného. Jistě také rád zaboří svůj nos do vašeho žlábku mezi ňadry, který je podle vědců místem rozkoším zaslíbeným. Ochutnávejte se navzájem, prozkoumávejte různé oblasti těla a hlavně se bavte.

Další skvělý způsob, jak se v létě vydat na průzkumnou sexy misi, je milování na nových a různých místech. Začněte třeba se sprchovým koutem, balkonem či terasou. Pokud patříte k dobrodruhům, pravděpodobně vás nadchne i sex v autě.

Sex na hluboké úrovni

V případě, že usilujete o znovuobjevení chemie mezi vámi a navrácení intimit, je sex na hluboké úrovni to, co potřebujete. V první řadě nedovolte žádné rozptýlení v místnosti nebo jiném prostoru (například na zahradě). Vypněte všechny televize, počítače a mobily. Zapalte svíčky, sedněte si naproti sobě a dotýkejte se nohama.

Navzájem sledujte pokožku partnera, hlaďte ji prsty, synchronizujte s milencem svůj dech. Ze začátku se můžete cítit trochu trapně, ale jakmile začnete cítit, že se ve vás rozlévá intimní energie, rozpaky odpadnou. Když se dostanete hlouběji do spojení, libovolným způsobem se přiveďte téměř k orgasmu, ale akci nedokončete. Pokračujte v dýchání a celý postup opakujte. Podmínkou však jsou otevřené oči. Ne nadarmo se o nich říká, že jsou vstupní branou do duše.

Sex v kostýmu a v jiné roli

Kostýmy, hraní her či fantazijní role jsou tak vzrušující! Můžete si vyzkoušet klasiku, jako je žena v domácnosti a opravář, nebo policajtka a lupič, služebnice zámožného podnikatele, bohatá panička u bazénu sledující údržbáře…. Aby sex byl odlišný, měl by si dominantní partner zahrát submisivní roli a obráceně. I tahle malá změna znamená neskutečný posun. À propos, už jste se s partnerem potkali někde v baru a předstírali, že se neznáte?

Letní festivaly, večírky, rauty pod otevřeným nebem či koncerty. Je tolik příležitostí, jak se opětovně seznámit a užít si sex s „cizincem“. Pro dokreslení atmosféry ale nechoďte k sobě domů, zamluvte si hotel. A jeden svěží, ovocný sexy tip na závěr? Tady je!

Foto: VGstockstudio, Shutterstock.com

S pouty si užijete spoustu legrace

Grapefruitový sex

Když se Auntie Angel z Chicaga, sexpertka a odbornice na felaci a orální sex obecně, zmínila o sexu s grapefruitem, netušila, jakou tím způsobí revoluci. To si takhle rozpůlíte jeden kousek šťavnatého ovoce a do jedné půlky vyříznete otvor (velký tak akorát). Grapefruit nasadíte partnerovi na penis a přejíždíte jím nahoru a dolů. Co se stane?

Muži popisují strukturu grapefruitové dužniny jako vaginu, velmi kladně hodnotí její přilnavost na kůži penisu (prý je oproti standardně použité ruce více přirozená). Grapefruit prý také poskytuje báječné osvěžení v teplejších dnech a jeho vlhkost je údajně maximálně vzrušující. A koneckonců, vytékající šťáva ochutí penis jako máloco. Jdete do toho?

A na jakou sexy letní akci se chystáte právě vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek