Hlavní obsah

Editorial: Hledáme nej recept na vánoční cukroví!

Foto: Greta Blumajerová

Nahrávání vašich receptů bude od nynějška jednodušší

23. 11. 2015

Využíváte rádi naši rubriku Vaše recepty? Dělá vám radost sdílet výsledky svého kuchařského umění s ostatními čtenářkami a čtenáři Proženy.cz? Pak určitě přivítáte jednu zásadní novinku.

Článek

Od toho týdne jsme totiž výrazně zjednodušili vkládání receptů – namísto dosavadního formuláře, který jste využívali při nahrávání, stačí poslat váš recept i s přiloženou fotografií na email recepty@prozeny.cz. O zbytek už se postaráme my!

Pokud si chcete tuto novinku rovnou i vyzkoušet, máte ideální šanci! Spolu se změnou nahrávání pro vás totiž máme i soutěž o tři praktické pomocníky do kuchyně. Jak hrát? Je to jednoduché: stačí, když nám zašlete svůj recept na jakékoli vánoční cukroví na email: recepty@prozeny.cz. Nezapomeňte přiložit fotku!

Redakce vybere tři nejlepší recepty, jejichž autoři získají bílý ruční šlehač Eta Promise, pyré mixér Eta Masha a balíček vychytávek na vaření i pečení od společnosti Dedra. A s těmi vám pak výroba zbylého cukroví půjde určitě o poznání lépe :-)

Přeji Vám příjemný týden

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.