Hlavní obsah

Erotické hračky pro velké holky

Foto: Thinkstock

Zpestřete si svůj milostný životFoto: Thinkstock

Orální sex v pouzdře malém jako kosmetické zrcátko, masážní rukavice, kterou jsou nadšeni příznivci jiskřivého vzrušení a mazlivých předeher, neskutečný vibrátor s vnitřním pohybem přivádějícím do extáze. To je výčet elitních pomůcek, které si pro nás erotický trh připravil. Co z toho budete chtít domů vy?

Článek

Výrobci erotických pomůcek se doslova předhání v tom, jak by zahráli na notu ženám, mužům, párům, a masturbaci či milování pozvedli na zcela jinou úroveň. Takže se v poslední době přímo roztrhl pytel s úžasnými novinkami a výrobky, které se u spotřebitelů těší velké oblibě. Pojďme si představit některé z nich, ať to zase v posteli zajiskří!

Nevídaná masáž vibrační rukavicí

Již teď se stává fenoménem párového mazlení, a je jedničkou při předehře. Masážní rukavice Fukuoku (930 korun) potěší jak bolavé svaly na šíji žen, tak penis mužů toužící po pořádném chvatu. V každém z prstů se nachází malý vibrátor, který když se za podpory těch ostatních dotkne holé kůže kdekoliv na těle, způsobuje velmi příjemné a návykové pocity. Stačí tedy jen navléknout, stáhnout řemínek v zápěstí a ukázat partnerovi, že i předehra může být něžná, dlouhá a žádaná – pro oba.

Populární hlavice bodují

Podstatně silnější „tlaky“, a to zejména na klitoris, nabízí super výkonný Comfort Massager – masážní hlavice za cenu 1890 korun. Disponuje dvěma rychlostními režimy, sílou výkonu, ale zároveň lehčí hmotností. Není problém jeho pružný krk ohnout a nasměrovat přesně tam, kam je potřeba. Výhodou je i napájení přímo při provozu, takže je tato pomůcka vždy připravena!

Orální sex na baterky

Ty dámy, které milují orální sex (a že jich je požehnaně), budou mít jistě radost z nového elektrického Klitolizu Sqweel (1490 korun). Co umí? Jeho 10 jazýčků pořádně rozžhaví každý klín! Vzhledově připomíná kolečko na krájení pizzy (ve své jemnější – růžovější variantě), ale jeho 3 rychlosti a neustálé odhalování klitorisu z jeho kožního záhybu nenechají nikoho na pochybách, že tady jde o úplně jinou gastronomii. Pro větší autentičnost se na jazýčky nanese lubrikant na vodní bázi, a užít si mohou oba. I penisu se totiž může líbit tento typ laskání!

A pak tu máme řadu pomůcek firmy Xtassie. Nachystala si pro nás opravdu neuvěřitelné věci.

Mini rozměr, maxi výkon

X-tassie (1690 korun) v barvě fialové, růžové či modré jakožto nenápadný a tichý vibrátor podobný malé čince z leštěného kovu a silikonu má 10 vibračních programů, je velmi sympatický, výkonný a vhodný mj. i pro masáže svalů.

Ve víně není pravda, ale vibrátor!

V jeho nenápadnosti ho však předčil X-tassie Chateau Blanc (1850 korun), který je skvělým tipem na vtipný dárek, protože je ukrytý do láhve imitující víno, takže obal má bezkonkurenčně nejoriginálnější. To ale není to hlavní. Opět hraje prim malá hlučnost, vibrační programy, jednoduché ovládání a voděodolnost. I když je malý, nenechte se jeho rozměry nijak zmást! (Mimochodem, dokážete si představit, že byste ho darovala vaší tchyni? Třeba by svoji pozornost začala konečně soustředit více na sebe…). Obal by ji nikterak neurazil. A bonus vevnitř? Výrobce je asi pěkný šprýmař, maminko! Vůbec jsem něco takového nevěděla!

Aurořina světelná show oslní

Obhájit všechny funkce X-tassie Aurora (2500 korun) by konkrétně u tchyně šlo velmi, velmi těžko. Tahle věcička aktuálně patří k nejvymazlenějším vibrátorům současnosti. Každý z deseti programů má svůj odstín a ani při nabíjení se světelnými efekty nešetří. Je geniálně zakřivená a disponuje vystouplými hranami, které pečují o každé místečko v klíně. A co je nejlepší? První pohled absolutně nevypovídá o tom, co je Aurora schopná uvnitř. Dva digitálně řízené motory se starají o nebývalé pocity „přelévání“ sem a tam, jakoby se vibrační jednotka pohybovala, otáčela a vyváděla další psí kusy. Je to mazec! Cena sice odpovídá luxusu a kvalitě, nicméně rozhodně stojí za to partnera upozornit, že k narozeninám nebo Vánocům máte již s předstihem vybráno. Za odměnu může dostat malou, sladkou ukázku, jak to všechno funguje v praxi.

Takže, která z těchto pomůcek vám přijde nejsympatičtější?

Reklama

Související témata: