Hlavní obsah

Hitparáda krásek: Vypadají jako modelky, ale živí je sport. Kdo patří mezi nejhezčí?

Foto: Profimedia.cz

Krásná lyžařka Lindsey Vonn zářila na hudebním eventu v Las Vegas

Házejí oštěpem, skáčou o tyči, sprintují přes překážky, září na tenisových kurtech… Vynikají v náročných sportovních disciplínách, a přesto vypadají jako princezny. Podívejte se na nejkrásnější úspěšné sportovkyně dneška.

Článek

Myslíte si, že úspěšné atletky a závodnice obvykle vypadají jako tak trochu asexuální mužatky? Pryč s takovými stereotypními představami! Přestože je sport jejich vášeň a hlavní náplní života, stále jsou to ženy, které rády pečují o svoji vizáž a celkový vzhled.

Navíc díky každodennímu náročnému pohybu mají postavičky jako ze žurnálu. A hlavně pevné jako kámen! Podívejte se na veleúspěšné sportovkyně, které krom svých sportovních výkonů zaujmou i svou mimořádnou krásou.

Lindsey Vonn (33)

Vypadá jako blonďatý andílek s tělem superhrdinky a asi není třeba ji představovat. Je dosud nejúspěšnější alpskou lyžařkou v celé historii Spojených států, vyhrála přes sedmdesát závodů Světového poháru a jako první americká lyžařka se radovala z prvenství i na olympijských hrách.

Foto: Profimedia.cz

Blonďatá hříva, dlouhé nohy a perfektní křivky jsou poznávací znaky slavné lyžařky

Caroline Wozniacki (27)

Dánka s polskými kořeny září pro změnu na tenisových kurtech. Bývalá světová jednička ve dvouhře, která si tento status dovedla udržet 67 týdnů, je mimo jiné i blonďatá éterická kráska s okouzlujícím úsměvem a postavou modelky.

Foto: Profimedia.cz

Caroline si na každé utkání pořídí stylový tenisový outfitek

Allison Stokke (28)

Profesionální americká atletka specializující se na skok o tyči získala pověst sportovního sexsymbolu už v počátcích své kariéry. Ač o ni pravděpodobně ani moc nestála a nestojí, i my se musíme přidat! Tahle svalnatá brunetka je okouzlující.

Foto: Profimedia.cz

Allison se krom skoku o tyči začala později věnovat i fitness modelingu

Maria Šarapova (30)

Populární ruská tenistka se i přes nedávnou dopingovou kauzu stále řadí k nejlépe vydělávajícím a nejvlivnějším sportovcům na světě. Kromě svých tenisových výkonů září na kurtech i díky perfektní postavě s neuvěřitelně dlouhýma nohama.

Foto: Profimedia.cz

Úspěšná a krásná Maria Šarapova založila vlastní značku sladkostí Sugarpova

Eugenie Bouchard (23)

Tahle mladinká Kanaďanka už má za sebou úctyhodnou tenisovou kariéru. Do profesionálního okruhu vstoupila již v patnácti letech. Kromě toho, že je stále velkou tenisovou nadějí, plní bulvární plátky také svými sexy fotkami z tréninků i pláží.

Foto: Profimedia.cz

Na Eugenii a její ladné a sexy křivky je při hře radost pohledět

Jessica Ennis-Hill (31)

Jedna z nejúspěšnějších britských atletek současnosti získala v náročném sedmiboji titul mistryně Evropy, mistryně světa i olympijské hry. Zaujme nejen silným a dokonale zformovaným tělem, ale i milou symetrickou tváří a šarmantním úsměvem.

Foto: Profimedia.cz

Usměvavá sympatická Jessica je jednou z nejlepších sedmibojařek na světě

Danica Patrick (35)

Tahle drobná sexy brunetka dokázala prorazit v odvětví, které je jinak považováno za ryze mužskou záležitost – je dosud jedinou ženou, která vyhrála prestižní automobilovou sérii IndyCar a bývá označovaná za nejúspěšnější ženu v historii amerických formulových závodů.

Foto: Profimedia.cz

Automobilová závodnice Danica je ve skutečnosti drobeček. Měří méně než 160 centimetrů a neváží ani 50 kilo

Jaká je vaše oblíbená sportovkyně?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek