Hlavní obsah

Hrdinové kultovních seriálů: Jak vypadají dnes?

Foto: Profimedia

Kdo tehdy nekoukal na Beverly Hills 90210, jako by nebyl

Jsou to seriály staré desítky let. A staly se kultovní záležitostí. Ať už jste je hltali nebo nenáviděli, určitě je máte v živé paměti. Jak ale jejich hvězdy vypadají dnes? Jak moc zestárly? A jsou stále sexy?

Článek

Dallas, Dynastie, Beverly Hills 90210 a spousty dalších „kultovek“ ovládly obrazovky českých televizí hned po revoluci. Kdo vynechal jediný díl, byl out. Dnes už nejspíš po Dylanovi z „béháčka“ nejspíš nevzdycháte, ale nejspíš vás zajímá, jak dnes vypadá. Jak hvězdy kultovních seriálů (ne)zestárly, posuďte sami.

Plastiková hvězda

Tori Spelling (42) je dcerou věhlasného amerického producenta Aarona Spellinga, který spoluprodukoval i legendární teenagerovský seriál Beverly Hills 90210 z roku 1990. Tori tam hrála Donnu Martinovou a na kolik tomu vděčí tatínkovi, můžeme jen spekulovat.

Každopádně dnes z té mladinké Donny nezbylo téměř nic, už jen plastické operace, které Tori podstoupila, z ní udělaly jinou ženu. A rozvod, druhé manželství, následná veřejně propíraná mužova nevěra a péče o čtyři děti, to se na člověku nejspíš podepíše.

Foto: Profimedia

Takhle vypadala Tori Spelling v době natáčení Beverly Hills 90210

Foto: Profimedia

A tohle je Tori dnes. Po jednom rozvodu, čtyřech dětech a nespočtu plastik

Jen pár vrásek navíc

Seriál Melrose Place z roku 1992 nebyl tak velkým hitem jako Beverly Hills 90210, přesto jej sledovalo mnoho diváků. A herečka Daphne Zuniga (52) v něm ztvárnila fotografku na volné noze Jo Reynoldsovou. A přestože od natáčení prvních dílů uběhlo více než dvacet let, dá se říci, že Daphne vypadá téměř stejně. Jen jí přibylo pár vrásek.

Foto: Profimedia

Daphne Zuniga byla jednou z hvězd seriálu Melrose Place

Foto: Profimedia

Od natáčení seriálu sice uběhlo mnoho let, Daphne ale vypadá skoro stejně

Holčičí idol

Která z vás nemilovala Dylana z Beverly Hills 90210 v podání herce Luke Perryho (48)? Snad jen ta, která byla zaláskovaná do Brandona Walshe. Každopádně Dylan nebyl tak moc hodný a čestný, zato byl o něco víc sexy. Jestli mu tenhle šarm a sex-appeal vydržel dodnes, posuďte samy.

Foto: Profimedia

Koho jste milovaly vy? Dylana v podání Luka Perryho, nebo spíš Brandona Walshe?

Foto: Profimedia

Luke Perry sice trochu zestárnul, ale pořád je to kus krásného chlapa

Zastavila čas?

Dallas, který se natáčel od roku 1978 mnoho let, nebyl seriálem pro teenagery, ale stala se z něj „kultovka pro dospělé“. Dnešní padesátnice a šedesátnice ho doslova hltaly. A jednou z velkých hvězd tohoto seriálu byla Linda Gray (74) v roli Sue Ellen, manželky proradného J. R. Ewinga.

A jedno téhle dámě nelze upřít – i ve svých 74 letech vypadá skvostně. Jako by snad zastavila čas někde u desátého dílu Dallasu!

Foto: Profimedia

Linda Gray tak, jak ji znáte z legendárního Dallasu

Foto: Profimedia

A tohle je současná Linda, která vypadá stále stejně luxusně

Klaďas každým coulem

Každý seriál má svého kladného hrdinu. A v Dallasu jím byl Bobby Ewing, kterého si zahrál herec Patrick Duffy (66). Toho určitě znáte i z další klasiky, ze sitcomu Krok za krokem.

Herec vypadá stále celkem dobře, ale zdá se, že jeho herecká kolegyně Linda Gray se s ním o svůj elixír mládí nepodělila. přece jen nám Bobby poněkud zestárl.

Foto: Profimedia

Patricka Duffyho znáte nejen z Dallasu, ale i ze seriálu Krok za krokem

Foto: Profimedia

Buďme upřímní, tohle není ten mladý Bobby Ewing

Blondýna se šarmem

Dynastie z roku 1981 je seriál s podobnou cílovou skupinou jako Dallas. A tady zazářila Linda Evans (72) v roli sekretářky Krystle, která se vdá za svého šéfa Blakea Carringtona a tím pronikne do světa milionářů, kde ji ale nečeká nijak snadný život. Za své herecké umění byla i oceňována a také se pravidelně objevovala v amerických žebříčcích nejkrásnějších žen. A rozhodně jí to vydrželo dodnes, na svých 72 let vypadá božsky.

Foto: Profimedia

Linda Evans byla jednou z hlavních tváří slavného seriálu Dynastie

Foto: Profimedia

I po těch letech je ale Linda stále krásná žena se šarmem

Sexy plavčík

V Pobřežní hlídce z roku 1989 si na své přišli muži i ženy. Tady se to krásnými těly jen hemžilo, navíc základním kostýmem tohoto seriálu byly plavky!

A jedním z těch, kvůli nimž by se kdejaká divačka ráda vrhla do rozbouřených vln, byl i herec David Hasselhoff (62) v roli Mitche Buchannona. A fešák je to i dnes, klidně by mohl pořád nosit jen ty plavky.

Foto: Profimedia

David Hasselhoff v Pobřežní hlídce! To byla pastva pro oči

Foto: Profimedia

David už dávno není tím mladým sexy plavčíkem, ale své kouzlo má pořád

Který z těchto seriálů byl váš nejoblíbenější?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek