Hlavní obsah

Jak si správně nalíčit linky na oči?

Foto: Petr Makovička

Jak na linky kolem očí? To vám poradí profesionálka

30. 9. 2011

Eliška má krásné oči – malé ani velké, zkrátka tak akorát. Každé ráno jim však ubližuje! Prozradila nám totiž, že si černé linky nanáší kolem celého oka. Proč je to špatně? Jak to má dělat správně? A jaké další tipy pro svůdný a především výrazný pohled Elišce poradila vizážistka Dominika Bártová? Podívejte se náš speciál o očních linkách pro každodenní nošení!

Článek

Svůdný pohled je vždycky zárukou upoutání mužské pozornosti. Nepodceňujte proto důležitost očních linek a naučte se s nimi správně pracovat! Naše dnešní video vám prozradí, jakou barvu linek používat, jak se k nim nalíčit nebo jak zaručit, aby vypadaly opravdu přirozeně!

Přirozené líčení opravdu není nic snadného! Dokazují to i naše předchozí video reportáže Tohle jsou nejčastější chyby v líčení a Škola líčení přímo na ulici. Přiučte se! A do diskuse pod článkem nám určitě napište, co by vás zajímalo jako příští téma!

Vizáž: Dominika Bártová (Profesionální škola líčení Surface)

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.