Hlavní obsah

Jak to vidí chlap: Nevěrou ke zdraví mužů!

Foto: thinkstock

Chcete, aby ho sklátily strašné choroby? Pak mu zakazujte nevěru!

5. 9. 2013

Muži jsou společností bráni jako pohlaví, které je odolnější, postradatelnější, a tak o jeho zdraví netřeba tolik pečovat, do něj investovat či o něm mluvit. Je třeba to změnit!

Článek

Na poměr, nebo spíše nepoměr celkových investic na zdravotnictví, osvětu a lékařský výzkum chorob typických pro muže a pro ženy poukazují odpůrci diskriminace mužů (marně) již dlouho. Málokdo proto ví, kolik je v naší republice diagnostikováno nových případů rakoviny prostaty a kolik mužů na ni denně zemře. V USA na tuto chorobu umírá každých 16 minut jeden muž.

Je známo (potvrzují to například studie agentury PlanetProject), že bohatá a častá sexuální aktivita je nejlepší prevencí proti tomuto strašáku moderní doby. Čím více sexu, tím lépe. Však také statistický úbytek frekvence pohlavních styků v posledních letech je hlavním podezřelým faktorem téměř stoprocentního nárůstu výskytu této choroby za posledních 20 let.

Je přirozenou vlastností každého živočicha (a co jiného my, muži, jsme), že s více samicemi docílí více sexu. Tento takzvaný Coolidgeův jev jsme na zdejších stránkách již probírali. Má-li tedy (věrný) muž s manželkou po déle trvajícím manželství sex řekněme jedenkrát týdně, s pravidelnou milenkou by ho měl do týdne dvakrát, se třemi milenkami třikrát… Tedy alespoň po nějakou dobu, z terapeutického hlediska ale zaplať pán Bůh za to. Na zdraví jeho prostaty by to mělo značně pozitivní dopad.

Pročež ženy, radujte se z mužových záletů. Upevňuje si tím zdraví a vydrží vám déle. Nakonec bude mít i větší sexuální apetit na vás – po guláši, svíčkové, roastbeefu a telecím ragú si zase dá jednou rád i studenou tlačenku, čímž upevní i zdraví vaše. Konečně – budete jednou ochotny zpytovat svědomí nad svým umírajícím mužem, že i vy – obstrukcemi se sexem a nepřejícností, aby si sex mohl opatřovat i jinde – jste pár hřebíčků do jeho rakve také zatloukly? Není z pohledu mužova zdraví jedno, jestli mu svou žárlivostí znechutíte milenku, nebo mu po kapkách podáváte arzén?

Ženy se v průměru dožívají skoro o osm let déle než muži. Chtějí-li, aby s nimi muži na tomto světě pobyli déle, nestačí ani, aby jim milenky pasivně tolerovaly. Měly by jim je aktivně shánět, eventuálně vyčlenit na ně finanční prostředky z domácí kasy – stejně jako se vyčleňují na acylpyrin nebo na lázně.

Statistický poměr jeden osmdesátiletý děda na 56 osmdesátiletých babiček přece nemůže nikoho bavit.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.