Hlavní obsah

Jak to vidí chlap: Vadí mužům povadající ženská ňadra?

Foto: Thinkstock

Jak se muži stavějí k povadlejším ženským ňadrům? Dámy, nemějte zbytečné obavy!

29. 5. 2014

Povadlá prsa. Jsou pro muže naprosto asexuálním prvkem, nebo jim na nich až tolik nesejde? Prozradíme vám, jak to vidí chlap!

Článek

Ano, i na prsa se můžete našeho chlapa Josef Hausmanna na e-mailu jaktovidichlap@prozeny.cz ptát. Co konkrétně řeší čtenářka Katka? Jejich stárnutí! A tady je odpověď...

Čtenářka Katka: „Ženy přirozeně stárnou a řeší to, že už nemají prsa tak pevná jako dříve. Řeší to také muži? Nebo to berou jako přirozenost a ženina ňadra je vzrušují i tak?“

Vážená paní, zodpovědně se mohu vyjádřit opět pouze za sebe a muže podobně smýšlející: Muži to neřeší, berou to jako přirozenost – a pokud to řeší, tak siláckými řečmi v hospodě, kde si hrají na vybíravé „prcíře“ a „fajnšmekry“, aby se pak doma přitulili k vrásčité bábě, protože je buď jiná nechce, nebo nemají odvahu jinou oslovit.

Ženina ňadra jako vzrušivý stimulátor pro muže se přeceňují a ženy tomu bohužel pod tlakem reklamy uvěřily a trápí se tím. Na ženě je toho vzrušivého mnohem více. Celé to mediální „kozí šílenství“ je jen další páka na překrucování a zastírání klasických a skutečných hodnot. Samozřejmě, když po tisící čtete, co měla ta která celebritka včera na plese za dekolt, logicky dospějete k názoru, že přesně tohle je to nejdůležitější a na ničem jiném nezáleží. Mně, jako čistokrevnému „dolňákovi“, je tento módní trend obzvlášť protivný (viz moje esej Horňáci a dolňáci).

Navíc dívky (a ňadra) z plakátů vás nikterak neohrožují – v běžném životě se totiž nevyskytují, a tudíž pro vás nepředstavují konkurenci. Váš (jistě také stárnoucí) partner měl a má denně možnost si na ně sáhnout – a s jakým výsledkem? Ty mají políčeno na jiné šíbry! Kdyby on takový velmistr byl, už by se dávno k nějaké z nich nastěhoval.

Pro vaše uklidnění zmiňuji soukromě pozorovaný jev – ženy s plochou hrudí mají partnera skoro všechny. Je to možná dílem i pro to, že bývají štíhlé a chlapi ze dvou zel (nadváha s kyprými ňadry a plochá štíhlost) berou to druhé. Přirozené vzrušuje více než umělé a určitá míra povadlosti a vrásky jsou pro muže vzrušující právě pro podvědomou záruku přirozenosti.

Kromě toho při vzrušivosti hraje roli i faktor dostupnosti. Krásná herečka ze stříbrného plátna mě (pro svou nedostupnost) nebude tolik vzrušovat jako (třeba i povadlá, leč dostupná) sousedka slunící se za plotem. Spíš než povadlost vadí muži stejnost a nepestrost. Než laskat po tisící to stejné, to raději povadlejší, ale hlavně jiné.

Znám muže, kteří ve vztahu k stárnoucím potenciálním partnerkám zestárnout nedovedou, mladá tuhá ňadra (ale i napnutou kůžičku a to všechno kolem) nadále potřebují a nic jiného je nevzrušuje. Je to svým způsobem prokletí – buď sexuálně atrofují po boku svých stárnoucích partnerek, nebo je (pokud jsou škubatelní) nějaká mladá dotlačí do dalšího sňatku, v němž se stanou knechty.

Nenechte se tedy zdeptat údajnou magickou mocí ňader, kterou jim přisuzují média a pár „horňáků“. Většina z toho je prázdný humbuk.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek