Hlavní obsah

Jak získat pevnější svaly a chuť na sex

Sex je kořením dobrého vztahu. Aby toto koření mělo ten správný šmrnc, je dobré udržovat tělo v dobré fyzické kondici. Kromě cvičení k ní napomohou také bylinky harmonizující hladinu hormonů v těle.

Článek

Myslíte si, že pro vášnivý sex je nejdůležitější láska? Máte pravdu, nepodceňujte ale ani fyzickou stránku. Sport a zdravý životní styl jsou osvědčenou cestou k dobré tělesné kondici.

Nemusíte být špičkoví atleti, abyste poznali, že síla, vytrvalost a pružnost svalů posouvají hranice vašich mileneckých schopností na vyšší úroveň. Vydržíte déle, máte dostatek energie, nezadýcháte se tolik, prokrvují se vám příslušné orgány a můžete vyzkoušet náročnější polohy. Trénované a hezky tvarované tělo vás dělá přitažlivější a získáte také vyšší sebevědomí.

Libido a výkonnost ovlivňují pohlavní hormony. Po třicítce dochází k jejich přirozenému úbytku v těle, ke zpomalení tohoto procesu výborně slouží rostlinná afrodiziaka. Tyto bylinky upraví hormonální hladinu, zvýší touhu, posílí fyzičku, dodají energii a zlepší cirkulaci krve.

Kotvičník zemní zvyšuje produkci pohlavních hormonů a posiluje potenci. Pro schopnost podporovat růst svalové hmoty je velmi oblíben u sportovců. V psychické rovině pomáhá potlačovat stres a úzkost.

Maca v sobě skrývá komplex látek dodávajících tělu energii, má celkově omlazují vliv a zlepšuje elasticitu těla. Poskytuje organismu dostatek zinku, který je jedním z důležitých prvků stimulujících správnou tvorbu pohlavních hormonů.

Kotvičník a maca patří mezi bylinné recepty na posílení vitality a zdravou sexualitu v každém věku

Guarana je energetickou bombou. Disponuje až čtyřnásobným množstvím kofeinu ve srovnání s kávou. Zlepšuje prokrvení intimních partií vedoucí k intenzivnímu prožitku, dodává energii a rozpaluje smyslnost.

Ašvaganda bývá označována jako indický ženšen. Je používána ke zlepšení fyzičky, na obnovu vitality a podnícení sexuálních funkcí. Zvyšuje vytrvalost při sportu, ale i při fyzicky náročnějších sexuálních hrátkách.

Guarana a ašvaganda nabíjí energií potřebnou pro výdrž při milostných aktivitách a posilují sexuální apetit

Bylinné přípravky Exotic Herbs jsou afrodiziaka vytvořená přírodou. Jejich šetrné působení bez vedlejších účinků vás dostane do formy, při níž si užijete sex, aniž byste lapali po dechu.

Výše zmíněné produkty zakoupíte z pohodlí domova v e-shopu GuaranaPlus.cz nebo žádejte ve vaší zdravé výživě.

Informace o bylinkách naleznete na www.exoticherbs.cz a v magazínu www.bylinkydnes.cz.

Reklama

Související témata: