Hlavní obsah

Jsou častěji nevěrné brunety, nebo blondýnky?

Foto: Thinkstock

Z hlediska průzkumu, který zde publikujeme, je nejlepší kombinací pro věrný vztah černovláska s blondýnem. Věříte tomu?

Blondýna versus bruneta. Kdekoho zajímá, která z nich je lepší řidička, hospodyně, milenka či milující partnerka. Teď došlo i na to, která z těchto dvou jmenovaných bývá více nevěrná! Co myslíte?

Článek

Někteří lidé hledají odpověď na roztodivné otázky. Třeba na tu, jaká barva vlasů je spojena s vášnivější povahou. V posteli jsou prý odvážnější brunetky, ale blondýny zase patří k těm atraktivnějším, se kterými si muži vždy rádi užijí. Nebo aspoň tak se to uvádí. Do letitých sporů se nyní přidal i další poznatek. Kdo chce doma věrnou ženu, měl by na blondýnu zapomenout!

Světlovlasé ženy? Pasti!

Portál CheaterVille, jenž je zaměřen na vyhledávání a databázi nevěrníků, se podělil o nějaké interní statistiky týkající se nevěry a pohrdání klidným partnerským životem. Věc se má tak, že 42 procent nevěrných žen na těchto webových stránkách, které se podělily o svůj příběh, má blond vlasy, v závěsu jsou zrzky s 23 procenty, třetí příčku obsadily brunetky, kterých je 20 procent, a žebříček nevěrnic uzavírají černovlásky s jedenácti procenty.

Foto: Thinkstock

Že blondýnky rády koketují, vám řekne asi každý muž bez ohledu na to, jestli je to pravda nebo ne

Brunet podvádí!?

Pokud vás zajímá, jak jsou na tom muži, tak nejvíce nevěrníků je mezi brunety (40 procent), černovlasí pánové obsadili druhé místo (23 procent) a muži s blond vlasy skončili na třetí příčce (20 procent).

James McGibney, zakladatel výše zmiňovaného portálu, vydal prohlášení, že výsledky jsou do jisté míry neoficiální, neboť anketa nebere v úvahu plešatost či dočasné barvení vlasů a ani rasu nebo etnický původ. Výsledky tak vznikly na základě vlastního popisu od třetích stran, nicméně jsou zajímavé, co říkáte?

Komu záleží na vzhledu?

Někdo věří, že barva vlasů může hrát roli při nevěře, a v souvislosti s tím dokonce osm procent podvedených žen přiznalo, že je nevěrný partner požádal, aby změnily image a přebarvily se!

I když v onom oficiálním tiskovém prohlášení portálu se neuvádí, kolik respondentů se ankety zúčastnilo, její autoři přidávají varování, že ne barva očí, ale barva vlasů by měla každého znepokojovat, protože pokud jde o podvádění, světlovlasé ženy převyšují v tomto směru všechny ostatní. Je to jen teorie, nebo se to týká i praxe?

Foto: Thinkstock

Kvízová otázka: Kdo na fotce nemá přebarvené vlasy? Sami nevíme, ale všichni vypadají tak nějak podezřele :-)

Jak to vidí muži?

Jakub, 35 let: „Myslím, že to není barvou vlasů, ale povahou. Měl jsem brunetky i blondýny a jediný rozdíl, který jsem mezi nimi zaznamenal, byl ten, že ty světlovlasé jsou vyčuranější a pohodlnější.“

Marek, 29 let: „Já to vidím tak, že mít doma blondýnu je trochu problém. To, co se líbí vám samotnému, se líbí i dalším mužům, takže je třeba si ji hlídat. Ale pokud chce podvést, udělá to, a vy s tím nic nenaděláte.“

Karel, 38 let: „Nevím, asi je to hloupost. Nádherná blondýna může být věrná, kdežto průměrná tmavovláska bude zahýbat. Podle mě je to v hodnotách, výchově a prioritách.“

Láďa, 41 let: „Já si stojím za tím, že blondýnu už bych doma nechtěl ani za zlaté prase. Jsou s ní jenom potíže! Moje dvě předchozí partnerky měly světlé vlasy a obě zahnuly. Teď mám několik let brunetku a jsem spokojený. Blondýnu už nikdy!“

Kamil, 43 let: „Mně je to jedno. Pořád je to ženská a každá z nich má svoje. Na barvě vlasů mi nezáleží a ani si nemyslím, že by nějak ovlivňovala mimopartnerské choutky. A vůbec, stejně v dnešní době nikdo neví, která z nich je přírodní a která ne. Zaobírejme se důležitějšími věcmi, ne?“

Kamil má možná pravdu. Ale co si o tom myslíte vy? Bruneta, nebo blondýna? Která z nich má sklony k nevěrám?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.