Hlavní obsah

Koupelny Ptáček představují trendy

Koupelny Ptáček představují trendy v novém katalogu

Stavíte nebo rekonstruujete? Nevíte si rady s výběrem koupelny? Síť koupelnových studií Ptáček nabízí nespočet možných kombinací barev a materiálů, které prezentuje ve svém novém vydání katalogu.

Článek

Katalog si i tento rok zachoval svou tradiční strukturu – v první části najdete vzorová řešení koupelen v nejrůznějších designových i cenových úrovních, a to v podobě, jak je můžete fyzicky vidět v koupelnových studiích Ptáček. Druhá část je standardně věnována výběru ze široké nabídky vybavení koupelen. Ten je členěn podle skupin sortimentu a dále jednotlivých značek – výrobců. Co zůstalo zachováno, je poslání katalogu: je pomůckou a inspirací pro všechny, kteří uvažují o nové koupelně.

Nový katalog koupelen Ptáček 2016/17

Můžete listovat mezi jednotlivými kolekcemi, které jsou sestaveny z produktů nejrůznějších výrobců. Tyto kolekce vám tak usnadní orientaci v nabídce koupelen Ptáček. Kolekce jsou rozděleny do cenových kategorií pod názvy: Economy, Basic, Standard, Top a Design.

Kolekce koupelen Ptáček 2016/17

Pokud se vám líbí tato nabídka a skutečně uvažujete o nové koupelně, sjednejte si schůzku v jednom z koupelnových studií Ptáček, kde vám bude k dispozici odborný personál. V těchto dnech navíc probíhá akční nabídka na veškerý sortiment, ušetříte tak 25 procent z běžných cen.

V našich studiích vám rádi poradíme s výběrem nové koupelny

Moderní koupelnová studia, ochotný a vstřícný personál – Koupelny Ptáček

Více informací na www.koupelny-ptacek.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek