Hlavní obsah

Krásný nábytek je moc drahý? Ne vždycky!

Foto: Okay

Jídelní stůl Archie představuje elegantní spojení masivu a kvalitního kovu. Stůl je velký a vysoce stabilní

Toužíte po krásném a stylovém nábytku? Pak jistě víte, že si za něj musíte hodně zaplatit. Jde to ale i jinak. V nabídce e-shopu OKAY nyní najdete italské skvosty, které vás překvapí výhodnou cenou.

Článek

Luxusní nábytek je sen každého, kdo si potrpí na krásný a útulný domov. Běžně však stojí desítky tisíc a často si ho nemůžete dovolit. Zcela nová kolekce luxusního nábytku však vyvolala poprask, protože je mimořádně levná. A přitom se jedná o nábytek od předních světových designérů. Nyní ho ze všech prodejních řetězců nabízí pouze společnost OKAY. Nový nábytek italské výroby přesně vyplňuje mezeru, která na trhu vznikla. Je krásný, kvalitní a jeho pořízení vám nezničí rozpočet. Stačí si jen vybrat.

Foto: Okay
Více

Jídelní stůl Universe působí vzdušně, a přitom si zachovává pevnost a stabilitu. Perfektně k němu pasují židle Gel

Ne nadarmo se říká že Itálie je kolébkou designu. Právě italští designéři už mnoho let patří mezi světovou špičku. Jejich nábytek oplývá elegancí a smyslem pro detail, a přitom si zachovává jednoduchost linií, materiálů i barevných kombinací. Pokud si pořídíte do svého domova takovýto kousek nábytku, máte vystaráno na mnoho let. Tento nábytek je tak kvalitní a nadčasový, že v podstatě nestárne.

Foto: Okay
Více

Hlavně do malého bytu se skvěle hodí rozkládací stůl Asso. Kombinace dřeva a černého skla si získala řadu obdivovatelů

Italové jsou také známi jako milovníci jídla, proto jsme se zaměřili na jídelny, jídelní stoly a židle, barové židle a posezení, které je se stravováním spojeno. Italský design je v duchu moderního nadčasového stylu, avšak čerpá inspiraci z tradic, je luxusní a vznešený, zároveň je však vysoce praktický.

Foto: Okay
Více

Jídelní židle Gel-R vyniká pružnou skořepinou a lehkou konstrukcí. Je velmi pohodlná a vhodná pro každou věkovou skupinu

Italové si zakládají na použitých materiálech a formách. Nejčastěji jim vévodí kombinace hladkých jednobarevných moderních materiálů v kombinaci s kovem a dřevem, jemuž je přiznána jeho struktura a barevnost. Stejně jako u luxusních aut věnují Italové pozornost všem detailům, spojům a záhybům tak, aby vás na první pohled upoutal vzhled nábytku a záhy vás nadchla i jeho funkčnost.

Foto: Okay
Více

Jídelní židle Soft se přesně drží aktuálních trendů. Dnes velmi populární tvar doplňuje stabilitou a pevností

Italský nábytek je navíc vhodný do jakéhokoli interiéru, snadno rozbije fádnost a prozáří domov zcela novým vzezřením. Postačí vám jeden dobře zvolený kousek, a rázem se prostor promění v originální a nadčasový, aniž by jakkoli omezoval okolní život. Právě naopak.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama