Hlavní obsah

Líčení podle hollywoodských hvězd: Vizážistka vás ho naučí!

Foto: Jakub Jurdič

Líbí se vám líčení podle Amber Heard? Vizážistka Hana vám ukáže, jak na něj. Podrobný postup najdete ve fotogalerii

17. 2. 2014

Módní tmavá rtěnka, perfektní linky nebo bronzově hnědé oči. Chcete si vyzkoušet doslova hvězdné líčení? Zkuste make-up po vzoru hollywoodských krásek! A nebojte, postupem vás provedeme krok po kroku.

Článek

Že nemáte na rozdíl od hvězd žádného vizážistu, který by vás vyškolil? Teď už máte, i když jen na dálku :-) Vizážistku Hanu, která vám krok po kroku ukáže, jak se s jednotlivými looky poprat. Líčení je koncipované především pro jemné typy, jako je naše čtenářka Martina, (líčení pro brunetky najdete v pravém boxu), vyzkoušet ho ale můžete i když nejste zrovna blond. Vínové rty budou seknout i tmavovláskám, které mohou jít do ještě intenzivnějšího odstínu, a do dalších dvou líčení se může pustit téměř každá. Připravené na lekci?

Odvážná rtěnka à la Kate

Pokud se stále ještě odhodláváte k červené rtěnce, nejspíš vás na módní tmavé rty nenalákáme. Pro zkušené „rtěnkařky“ je ale líčení inspirované herečkou Kate Bosworth ideální. Tmavé odstíny rtěnek jsou v kurzu a je jen na vás, do jaké intenzity se pustíte. Vizážistka Hanka zvolila tmavě vínovou, Kate má odstín více do hněda. S nanášením rtěnky si dejte obzvlášť načas a pracujte se štětečkem, v případě tmavých rtěnek se žádná chybička nepromíjí. Konturu rtů můžete poté „dorýsovat“ k dokonalosti malým štětečkem a korektorem. Zbytek líčení ponechte co nejčistší.

Foto: Isifa

Herečka Kate Bosworth se výrazných rtěnek nebojí, na večírek vyrazila s odvážným odstínem na rtech

Foto: Jakub Jurdič

Tmavě vínovým rtům stačí málo – doplňte je jemně nalíčenýma očima a trochou tvářenky

Linkování s Emmou

Nadčasové líčení herečky Emmy Stone je nejen jednoduché, ale i poměrně univerzální. Nosit se dá na den, na večer, a ještě sluší drtivé většině žen. Základem jsou výrazné linky na šedém podkladu, které jsou doplněné růžovou rtěnkou a růžovo-broskvovou tvářenkou. Pokud jste ještě linky pořádně nenatrénovaly, využijte odkazu v boxu a přečtěte si, jak správně postupovat.

Foto: Isifa

Blondýnka Emma Stone vsadila na nadčasové linky a do růžova zbarvené rty

Foto: Jakub Jurdič

Obdobné líčení vás naučí i naše vizážistka Hana. Kombinace linek s jemnou rtěnkou je nesmrtelná!

Výrazné oči podle Amber

Baví vás výrazné líčení očí, ale tmavé kouřovky jsou na vás příliš? Zkuste to jako herečka (a co víc, přítelkyně Johnnyho Deppa!) Amber Heard s bronzově hnědou variací. Ta je ideální právě pro jemné typy, které se chtějí vyhnout obligátní černé. Rtěnku i tvářenku volte v přirozeném, téměř tělovém odstínu.

Foto: Isifa

Herečka Amber Heard moc dobře ví, jak podtrhnout svou krásu. Kombinace hnědé a bronzové jí sekne!

Foto: Jakub Jurdič

Líčení můžete využít i na běžné denní nošení, stačí, když zvolíte o odstín světlejší barvy a uberete na intenzitě. Na večer naopak klidně přitvrďte

Které líčení se vám líbilo nejvíce? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek