Hlavní obsah

Neuvěřitelná proměna! Čtenářka Alena (62) za půl roku shodila 20 kilo a vypadá skvěle!

Hubnutí a tvarování postavy je v pokročilejším věku těžší než ve dvaceti. O tom žádná. Určitě to ale není nemožné! Alena ve svých 62 letech kompletně změnila stravování a za půl roku měla 20 kilo dole! Jak vypadá její jídelníček?

Článek

Když si Alena prohlížela fotky z poslední letní dovolené, trochu se zděsila. Nikdy nebyla vyloženě vyžle, ale s kily navíc v mladším věku nikdy nebojovala… Že pomalinku přibývá na váze, si vlastně ani moc nepřipouštěla. Zlom nastal až ve chvíli, kdy svoji až příliš zaoblenou postavu viděla na čerstvě vyvolaném snímku.

V tu dobu se rozhodla, že s tím musí něco udělat. Zkoušela trochu experimentovat s dietami, což „překvapivě“ žádné ovoce nepřineslo. Netrvalo to ale dlouho a do parády si ji vzal její syn Martin Husák, který je shodou okolností výživový poradce z center Naturhouse. Společně zcela překopali nejen Alenin jídelníček, ale její stravovací návyky a životní styl celkově. Výsledky na sebe ani v Alenině věku nenechaly dlouho čekat. Podívejte se, jakou krásnou proměnou během půl roku prošla!

Co na Aleninu novou vizáž říkáte?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.