Hlavní obsah

Novodobý elixír krásy? Mořský kolagen s řadou anti-age látek

Foto: Lovio s.r.o.

Collavio Exclusive doporučuje Taťána Makarenko, ředitelka soutěže Miss Czech RepublicFoto: Lovio s.r.o.

Staráte se o svou pleť i zevnitř? Že ne? Možná je čas začít. Beauty drink s mořským kolagenem vás může příjemně překvapit. V následujících řádcích si jeden takový představíme.

Článek

Kolagen – pojem, který často slýcháme v souvislosti s pletí nebo pohybovým aparátem. Tento druh proteinu je v lidském těle nejrozšířenější a významně ovlivňuje fungování našich buněk, orgánů, svalů a tkání. S přibývajícím věkem a vlivem nezdravého životního prostředí se schopnost tvorby kolagenu snižuje a jeho nedostatek výrazněji pocítíme zejména kolem 40. roku života. V této době se mnoho z nás již potýká s ochabováním pokožky, přibývajícími vráskami a sníženou hydratací pleti. A protože kosmetické výrobky mnohdy nestačí, k mladistvé a pěstěné pleti si lze snadno dopomoci užíváním kolagen drinků.

Foto: Lovio s.r.o.

Collavio Exclusive – mangoFoto: Lovio s.r.o.

Collavio Exclusive – nápoj plný anti-age přísad

Jak už samotný název napovídá, jedná se o luxusní výživový doplněk, který je čerstvou novinkou na českém trhu. Je výjimečný díky unikátnímu přírodnímu složení s celou řadou anti-age látek. Základem drinku je bioaktivní mořský kolagen PeptanⓇ F, který doplňuje kyselina hyaluronová, koenzym Q10, pšeničné ceramosidy, lukuma a nutrienty s blahodárným vlivem na lidskou pokožku, vlasy a nehty.

Foto: Lovio s.r.o.

Mořský kolagen s řadou anti-age přísadFoto: Lovio s.r.o.

Řekněte ANO krásné pleti

Naše pokožka je zrcadlem životního stylu i prostředí, ve kterém žijeme. Každý z nás má však šanci její vzhled pozitivním způsobem ovlivnit. Kolagen drink Collavio Exclusive si jednou denně přimícháte do vody, lze jej však využít i jako součást smoothie. Díky jemné příchuti manga tak získáte osvěžující nápoj, jehož pravidelným užíváním dosáhnete zlepšení pleti již za 8 týdnů. Za zmínku stojí také čistě přírodní složení bez cukru, lepku a GMO.

Je to tedy jednoduché. Věnujte své pleti dostatečnou péči v podobě kvalitního beauty drinku a odmění se vám zdravějším vzhledem a zlepšením stavu vlasů a nehtů. A to ocení každá žena.

Kolagen drink Collavio Exclusive zakoupíte v internetovém obchodě Lovio.cz.

Reklama