Hlavní obsah

Plavky nejen k vodě: Tipy, jak z nich uděláte součást běžného šatníku!

Foto: Greta Blumajerová
31. 7. 2017

Sháněly jste je tak dlouho a teď byste spočítaly na prstech, kolikrát jste je měly letos na sobě. Chcete si plavky užít i jinde než jen na dovolené nebo o víkendu u vody? Naučíme vás, jak je zakomponovat do běžného módního režimu.

Článek

O tom, že se v plavkách nemusíte jen koupat, vás přesvědčí stylistka Mariya Patrovská. Ta poskládala módní kombinace, ve kterých jsme využili bikiny, jednodílné plavky i netradiční horní díl s rukávy (ten budou znát především ty z vás, které u vody neposedí).

Plavky místo vršku

Nejlepší využití nabízejí plavky vcelku, které v létě bez problémů nahradí top. Stylové kombinace vám pomohou dotvořit především kousky sahající do pasu. Upnutý vršek je přece jen dobré nějak vyvážit – ideálním parťákem může být například midisukně.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (Marks & Spencer, 1299 Kč), sukně (Marie Lund, prodává Van Graaf, 1799 Kč), kabelka (Mohito, 699 Kč), kožené boty (Marks & Spencer, 1599 Kč), náušnice (Mango, 119 Kč)

Crop top jinak

V kurzu jsou i plavky s dlouhým rukávem, které sice nejsou ideální na chytání bronzu, ale zato si s nimi užijete na maximum vodní sporty nebo dovádění ve vodě. A bonus? Horní díl vám může suplovat crop top. Pozor, ke krátkým vrškům, které přiléhají na tělo, se opět vyplatí přidat spodní díl, na kterém se nešetřilo s látkou.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: horní díl plavek (Calvin Klein, 2490 Kč), sukně (Lindex, 1399 Kč), boty (Topshop, 1499 Kč), kabelka (Mango, 399 Kč), sluneční brýle (Claire’s, 419 Kč)

Zapojte do hry košili

Tento tip ocení i stydlivky. Celkové plavky se dají nosit jako body, které můžete navíc ještě schovat pod košili. Se zahalenými rameny se nebudete cítit nahé a u košile se samozřejmě dá vždy zapnout libovolný počet knoflíčků. Ideální způsob, jak osvěžit oblíbenou džínovou sestavu!

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (Tommy Hilfiger, prodává Van Graaf, 2799 Kč), košile (Marks & Spencer, 2799 Kč), džíny (H&M, 1299 Kč), kabelka (Tosca Blu, 2600 Kč), boty (Guess, 3790 Kč), choker (Claire’s, 269 Kč)

V náznacích

Nechcete odhalovat plavky celé? Použijte oblíbený horní díl (nebo opět i jednodílné plavky) místo podprsenky a nechte ho decentně vykukovat z véčkového dekoltu. Samozřejmě nemusí jít jen o šaty, klidně to může být i oblíbený top nebo vzdušná halenka.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: šaty (H&M, 1499 Kč), jednodílné plavky s krajkovým lemem (Topshop, 1499 Kč), boty (Mango, 599 Kč), pásek (Mango, 399 Kč), kabelka (Lindex, 699 Kč), hodinky (Bijou Brigitte, 799 Kč)

Odvážně na večírek

Horní díl plavek se dá využít i jako součást večírkového outfitu (pozor, v potaz samozřejmě vezměte příležitost). Vrchní část bikin jednoduše schovejte pod sako, přičemž je jen na vás a vaší odvaze, jak moc z plavek ukážete. Zbytek kompletu vybírejte opatrně – sázkou na jistotu jsou širší kalhoty do pasu, které uberou prostor nahé kůži. Co se týče obuvi, klidně vyměňte boty na podpatku za bílé tenisky, ve kterých nebudete vypadat, jako že příliš tlačíte na pilu.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: horní díl plavek (Lindex, 349 Kč), sako (Reserved, 399 Kč), kalhoty (MAX&Co., 4800 Kč), boty (Mango, 599 Kč), kabelka (Bijou Brigitte, 799 Kč), náramek (Lindex, 199 Kč)

Náš tým a poděkování

  • Styling - Mariya Patrovská
  • Vizáž - Soňa Šajdáková
  • Modelka - Klára Černá (Unique One)
  • JK CLASSICS Muzeum amerických historických automobilů - Stará správa 72, 270 51 Lužná, www.jkclassics.cz

Jak se vám toto využití plavek líbí? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek