Hlavní obsah

Připravte své tělo na jaro

Foto: Pevonia

Herečka Dana Morávková sází na přírodní kosmetiku Pevonia Botanica

Pokožka celého těla je na sklonku zimy vyčerpaná. Potřebuje regeneraci, výživu a dostatek vláhy. Udržet ji zdravou pomůže přírodní kosmetika Pevonia Botanica, kterou si oblíbily i filmové hvězdy.

Článek

Během zimy byla vaše pleť vystavována jak chladnému počasí venku, tak i suchému vzduchu ve vytápěných prostorách. Proto je nyní třeba zaměřit se na hydrataci, revitalizaci a omlazení.

Při ochraně pokožky před nepříznivými vnějšími vlivy a v boji proti stárnutí hraje důležitou roli retinol. Za vyzkoušení proto stojí luxusní třífázový krém s obsahem retinolu, kolagenu a kyseliny hyaluronové se silným protivráskovým, projasňujícím a hydratačním efektem.

Pokud vás trápí vysušená pleť, je vhodné zvolit přípravky, které dokážou pokožku perfektně vyživit a chrání před škodlivými vlivy prostředí. Vynikající jsou produkty z řady Ligne Sevactive, protože obsahují mořský kolagen, aloe vera, mateří kašičku, výtažek z medu, extrakt z mořských perel a bambucké máslo.

Tělo žádá své

Nezapomínejte, že vysušená je i pokožka celého těla, neboť pod vrstvami oblečení méně dýchá. Po každé koupeli použijte vhodný krém nebo mléko. Nejenže tělu dodají chybějící vlhkost, ale moderní přípravky mohou pomoci s mnoha problémy od povolené pokožky až po nerovnoměrnou pigmentaci a slábnutí kůže. Vybírejte tedy podle věku a typu pokožky. Dana Morávková nedá dopustit na skvostný balzám s papájou, ananasem a retinolem z řady Tropical, který nejen nádherně voní, ale především působí proti předčasnému stárnutí, hydratuje, zlepšuje elasticitu a vyživuje.

Foto: Pevonia

Dana Morávková věří přírodní kosmetice a pravidelné péči

Do hladka

Aby byla pleť čistší a zdravější, je nutné pomocí peelingu odstranit odumřelé buňky, vyčistit póry a vyhladit povrch pokožky. Pleť pak bude lépe dýchat, bude jemnější, zářivější a připravená vstřebávat látky z dalších přípravků. Peelingové přípravky určené k ošetření pokožky těla se nikdy nesmí používat na obličej, protože obsahují větší částečky a pro obličej jsou příliš agresivní. A obráceně platí, že prostředky na obličej nejsou vhodné na tělo, protože jsou příliš jemné.

Foto: Pevonia

Zeštíhlující zábal ze zelené kávy stimuluje schopnost vašeho těla štěpit tuk, zrychlit metabolismus a eliminuje zadržování vody

Zpevnění

Celulitida trápí spoustu žen bez ohledu na to, zda jsou štíhlé či silnější. K jejímu zmírnění napomáhá zdravá strava, dostatek pohybu, používání speciálních krémů Pevonia. Ke zmírnění celulitidy je třeba přistupovat komplexně a vytrvale. Je třeba nezapomínat na pitný režim, dodržovat pravidelnost v jídle, omezit příjem tuků a konzumovat zdravou a vyváženou stravu. Krémy jsou účinné v kombinaci s pohybem a masáží. Výborný je Zeštíhlující tělový gel z řady Ligne Nymphea, který pomáhá tělu zeštíhlet, zbavit se toxinů, zpevnit se a revitalizovat.

Foto: Pevonia

Jana Švandová péči o své tělo rozhodně nepodceňuje

Odborná péče

Nestárnoucí herečka Jana Švandová je mimořádně krásná žena. Péči o sebe ovšem neponechává náhodě a dopřává si hýčkání svého těla. Je si vědoma toho, že sebekvalitnější domácí péči je vhodné občas doplnit profesionálním ošetřením. Navštěvuje proto salon Pevonia, který nabízí nejrůznější ošetření, která dokonale pečují o tělo a kvalitu pokožky.

Přípravky Pevonia Botanica jsou tvořeny z nejčistších ingrediencí a přinášejí viditelné výsledky. Stačí je jen vyzkoušet.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama