Hlavní obsah

Rodinná dovolená na horách. Víte, kam by chtěly vaše děti?

Foto: hotel Vista

Rodinná dovolená na horách ve Wellness hotelu Vista

Příroda pohoří Králického Sněžníku, čerstvý vzduch, kvalitní kuchyně, rodinný koncept, originální animační programy a unikátní vybavenost dětských parků přímo u hotelu. Wellness hotel Vista nabízí nejlepší rodinnou dovolenou v Česku.

Článek

Rodinný pobyt v horském resortu Dolní Morava nabízí více, než budete schopni za týden stihnout. Přímo od hotelu vede čtyřsedačková lanovka, ze které můžete pohodlně seskočit téměř pod velkolepou Stezkou v oblacích. Odtud je možné pokračovat na jednu z mnoha nádherných cykloturistických tras nebo si vypůjčit horskou koloběžku a se zastávkou v panoramatické restauraci či horské chatě si užít sjezd dolů zpět do horského ráje jménem Wellness hotel Vista.

Wellness hotel Vista

Být malým včelařem, pěstitelem bylinek nebo permoníkem ve štole?

Od pondělí do neděle si mohou děti vybírat z témat, jako je výroba domácího másla či mateřídouškové limonády. Poznají a prozkoumají bylinkovou zahrádku víly Mateřídoušky pěstovanou přímo u hotelu Vista. Seznámí se s životem ve včelích úlech a ve skutečných včelařských oblecích navštíví úly s včelami, které obletují místní horské stráně. Kromě ochutnávání medových dobrot si děti vyzkouší také tvoření výrobků z vosku nebo se vypraví za pokladem do jeskyně horského ducha Stamichmana, strážce tamních hor. Usměvaví a empatičtí animátoři přidávají příběhům na uvěřitelnosti a dokonalosti.

Foto: hotel Vista

Programy pro děti

Malí kouzelníci s vůněmi

Hotelový příběh a programy pro děti oslní svou propracovaností všechny rodiny s dětmi nejen na čerstvém horském vzduchu, ale také ve vnitřních prostorách Wellness hotelu Vista. Děti se promění v malé kouzelníky s vůněmi a vytvoří si vlastní esenci namíchanou ze stoprocentně přírodních éterických olejů. Animačních programů je však celá řada, pro děti jsou k dispozici hry, soutěže, kreativní dílničky, pohybové aktivity, čtení na dobrou noc, lakování nehtů pro princezny, programy pro teenagery s jógou, graffiti, florbalem nebo vodním pólem.

Foto: hotel Vista

Děti milují animační programy

Rodinný wellness koncept

Speciální wellness program připravil hotel pro každého člena rodiny. Nejen ti nejmladší se zamilují do „čokoládového pokušení“, kde si společně s nimi vychutnáte wellness opravdu všemi smysly. Děti se rozplynou v „bublinkovém snu“ plném něžné a zábavné pěny, který končí jemnou olejovou masáží či mateřídouškovou koupelí.

Foto: hotel Vista

Rodinný wellness koncept

Dětské zážitkové parky přímo u hotelu

Velmi oceňovaná a komfortní je lehce dostupná vzdálenost dětských zábavních parků a atrakcí od hotelu. Na děti čeká oblíbený Mamutíkův vodní a lesní zážitkový park s novým dětským lanáčkem, pískový svět, dvoupatrový obří mamut s nejdelší skluzavkou ve tvaru chobotu na světě, letní tubing, bobová dráha a od letošního srpna také očekávaná nejdelší horská dráha v Česku.

Foto: hotel Vista

Zážitkové programy pro děti

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek