Hlavní obsah

Růžovovlásky jsou v kurzu! Jak tento trend sluší slavným a hodí se i pro vás?

Foto: Profimedia.cz
2. 6. 2017

Blondýnky že si užívají nejvíce zábavy? My bychom řekli, že je momentálně válcují růžovovlásky! Chcete se přidat do party, jejichž členkami jsou i slavné krásky? Poradíme vám, jak si tento trendy odstín užít. Na měsíc i jeden den.

Článek

Zkraje možná některé z vás zklameme. Růžová je totiž záležitostí převážně pro světlovlásky. „Tato barva je momentálně velice trendy, ale je vhodná spíše pro světlejší blond odstíny, ať už odbarvené nebo i melírované,“ říká kadeřnice Aneta Krejžíková ze salonu Toni&Guy v Dlouhé. O natónování světlých konců mohou uvažovat i majitelky ombré. Spousta produktů včetně růžových sprejů se dá samozřejmě vyzkoušet také na tmavých vlasech, efekt ale bohužel nikdy tak hezky nevynikne.

Stejně jako celebrity i vy můžete k růžové volit různé přístupy: „Každá barva je v podstatě jiná a možností, jak ji zakomponovat do vlasů, je celá řada,“ říká kadeřník a majitel salonu Hairthusiasts Martin Loužecký s tím, že růžová může být nejen na konečcích vlasů, ale i u kořínků a pohrát si můžete i s její intenzitou. „Je to jen o kreativitě kadeřníka i samotného zákazníka,“ doplňuje.

Pokud koketujete s myšlenkou, že byste se do této barvy pustily, nejprve si rozmyslete, jak začít. Pro první experimenty jsou ideální zejména jednorázové spreje nebo barevné křídy, u kterých můžete intenzitu regulovat a které vydrží zpravidla jen do dalšího umytí vlasů. Zhruba týden potom budete růžové s vymývacími přelivy.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): vymývací přeliv (2-3 mytí) Colorista Washout, L´Oréal, 179 Kč a pastelový sprej (do tří umytí) Blondme Instant Blushes, odstín Strawberry, Schwarzkopf, 249 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): růžový pudr ve spreji Powder Spray Pink, label.m, 453 Kč a sprej Colorista Spray, L´Oréal, 179 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): barevná křída na vlasy Color Bug, Kevin Murphy, 558 Kč a tekutá křída na vlasy Hairchalk, L´Oréal Professionnel, 349 Kč

Myslíte to s růžovou vážně? Zamiřte k vašemu kadeřníkovi a nechte si barvu vyrobit přímo od něj. I tak ale počítejte s tím, že vám efekt nevydrží stejně dlouho jako klasické barvy. „Podobné odstíny nejsou zrovna jednoduché na údržbu, vlasy se musí pravidelně tónovat. Efekt a výdrž je velmi individuální, záleží na typu, kvalitě i struktuře vlasů,“ vysvětluje Aneta Krejžíková s tím, že růžovou můžete v průběhu času podporovat právě nejrůznějšími přípravky.

Na druhé straně se ale nemusíte trápit ani postupným blednutím barvy. Lehký pastelový nádech, který zůstane po intenzivnější růžové, je v módě také. Brát to tedy můžete tak, že si v průběhu času vyzkoušíte rovnou několik odstínů růžové. Celebrity to dělají úplně stejně!

Růžová parta

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Pixie Lott (26) se sytě růžovou barvou vlasů pochlubila na sociálních sítích

Foto: Profimedia.cz

Vymývání barvy využila Pixie ve svůj prospěch. Pastelová varianta vypadá na světlém základu skvěle

Foto: Profimedia.cz

Kdo jiný by mohl dělat růžové dobré jméno? Zpěvačka Pink (37) se po dlouhé blond etapě vrátila k oblíbené barvě. Sytý odstín mamince schvaluje i dcera Willow

Foto: Profimedia.cz

Růžové období má za sebou i herečka Lily Collins (28)

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Rita Ora (28) si nechala „narůžovět“ délky vlasů

Foto: Profimedia.cz

Hvězda klanu Kardashianů, Kylie Jenner (19), vyzkouší cokoli, co má nálepku „trendy“. Bylo tedy jen otázkou času, kdy si i ona udělá selfie coby růžovovláska

A jakou nejbláznivější barvu jste kdy vyzkoušely vy? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek