Hlavní obsah

Šátek v hlavní roli: Jak ho vázat? Naučíme vás ho nosit na 4 způsoby

Někdo si na ně potrpí a vlastní jich desítky, někoho provází pár kusů celým životem. Jisté ovšem je, že šátky (nebo alespoň jeden) má ve své skříni každá z žen. Jenže jak si je stylově uvázat tak, aby nepůsobily nudně nebo naopak nevkusně? Dnes vám ukážeme, jaké vázání šátku je letos trendy, komu bude slušet a s čím jej kombinovat. Kurz stylingu začíná právě teď.

Článek

Vypadat skvěle neznamená disponovat bezedným kontem a kupovat si nejnovější trendy kousky z kolekcí slavných návrhářů či luxusních obchodních domů. Někdy vám totiž k tomu vypadat in stačí „pouze“ obyčejný šátek, se kterým dokážete vytvořit nadčasový outfit. Ano, zadarmo to nebude, musíte totiž samozřejmě znát pár efektních triků, jak takový doplněk používat a vázat, ale když si tyto fígle osvojíte, budete platit za tu, která prostě a jasně ví, co se nosí.

My jsme si dnes do našeho módního video tutorialu přizvali stylistku Irenu Vokrojovou, která vám krok po kroku ukáže, jak se letošní jaro (a potažmo i léto) klasický čtvrecový šátek nosí, jak jej správně uvázat a pro koho je nebo není tento způsob vázání vhodný. Navíc nezůstaneme zdaleka jen u stylingu oblečení, na paškál si vezmeme i kombinaci šátku a kabelky a věřte, že u klasické mašle nezůstaneme. Tak milé dámy, šátkování začíná právě teď.

Baví vás na jaře nosit klasické šátky? Jaké jsou vaše nejoblíbenější kombinace?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.