Hlavní obsah

Sex: Muži už vědí, proč je ženy nechtějí v posteli!

Foto: thinkstock

Pánové sami dobře vědí, co ženy odrazuje od sexu!Foto: thinkstock

Špatná hudba? Zápach z úst? Mobil v ruce? Tak to je jen část toho, co ženy odrazuje od sexu s mužem! Vědí to pánové? Určitě ano. Tohle desatero totiž sestavili na základě svých zkušeností se ženami!

Článek

Že se ženám do sexu někdy nechce, je celkem pochopitelné. Důvody počínající únavou z práce přes péči o dítě není třeba vyjmenovávat. Pánský server Askmen.com však sestavil žebříček deseti nejčastějších situací, ve kterých ženy své milostné nápadníky totálně uzemní. Zde jsou:

1. Zápach

Dobrá večeře je jedna věc. Že po ní muž nepoužije žvýkačku a rovnou se chce líbat, i když jeho dech připomíná odpadkový koš, je odpuzující. Totéž platí i pro koláče potu na košili. Jakmile muž páchne, ještě v pátek si obléká to, co nosil v pondělí, a po vyzutí z bot zamoří ovzduší od Tater po Šumavu, je vymalováno. Přes tohle nejede vlak, ani kdyby sliboval modré z nebe. (Maskování se za parfémy situaci mnohdy ještě zhorší, protože ženský nos funguje jako radar na nekalosti.)

2. Spěch

Však to znáte. Prožíváte romantický večer s vínem, filmem nebo večeří, jak je komu libo. I když očekáváte, že za pár minut dojde na něžnosti, nemáte zájem hupsnout na to přímo. Proto se vás dotkne, když muž rovnou vytasí zbraně nejtěžšího kalibru. Jedna pusa, stažení podprsenky, sáhnutí do rozkroku. „Tak tady mě máš, baby.“ Jé, i jídlo má předkrm, které má navnadit na hlavní chod… Vždyť přece každý ví, ve kterých situacích je trapné předehru přeskakovat (více zde).

3. Špatný výběr hudby

Hudební vkus jednoho se nemusí líbit druhému, to dá rozum. Jenže je těžké překousnout, když při svlékání spodního prádla slyšíte, jak si muž pobroukává slova oblíbené písničky linoucí se z cédéčka, pokud text obsahuje peprné výrazy, ponižující narážky na ženy všeobecně, hrubé názory… Taky příliš tvrdá hudba není tím pravým, co by ženy vzrušovalo. To jako jde soustředit se na orgasmus, když vám do uší řve metal? Tak to radši žádný sex!

4. Slintavé a neohrabané líbání

Může být sebevětší krasavec, kterému ženy hází rodidla pod nohy, jak se říká, ale krása nemá s milostným uměním co dělat. Pokud při kontaktu úst slintá tak, že snad musel vyrůstat ve smečce bernardýnů, zmateně rejdí jazykem sem a tam, nebo čeká, že se iniciativy chopí žena, dočká se odmítavého postoje. Tohle dokáže pěkně zchladit. No ne?

Foto: thinkstock

Když žena řekne, že chce sex až jindy, má k tomu vždycky důvodFoto: thinkstock

5. Nevhodné řeči

„Si piš, kočičko. Moje bejvalka taky byla taková macanda jako ty.“ Není nic horšího než hloupé řeči a debata na úrovni prvňáčků základní školy. Přes nekvalitní konverzaci se snad ještě žádný muž do ženské postele nedostal. Jestli o nějakém víte, zvěčněte ho v diskusi.

6. Egoismus

Naparuje se jako páv? Hraje si na ředitele zeměkoule? Pořád se prohlíží v zrcadle, aby náhodou neměl něco ve vlasech, ale váš zlomený podpatek mu je úplně fuk? Pak i v posteli nebude žádný ohleduplný přeborník, což ženy vědí. Proto ho tam radši nepouští. Ještě by chybělo, aby se přiznal k tomu, že doma už jednu ženu má, viz článek: Chce se mnou spát, ale přitom má přítelkyni.

7. Přehnaná ostýchavost

V začátcích vztahu je galantní, pokud se muž zeptá, zda může zarezervovat stůl v té a oné restauraci, může vás vzít za ruku, představit přátelům, políbit vás, mít orgasmus...Když se ale takhle ptá i po několika týdnech, na všechno potřebuje povolení a souhlas, je to trochu nuda. Ženy chtějí rozhodného chlapa, ne další kamarádku, která volá při každé „katastrofě“ typu zlomený nehet a zmeškaný výprodej.

8. Závislost na mobilu

Dalším důvodem, který spolehlivě dokáže podupat ženskou vášeň, je, když muž dává najevo svůj nezájem. Čím? Že se pořád vrtá v mobilu. Hlídá každé zazvonění, odepisuje komusi na zprávy, pročítá si novinky na Facebooku. To nemá ani tu slušnost, aby ztlumil vyzvánění,když vám rozepíná podprsenku nebo si mobil pokládá vedle postele?To je pohrdání okamžikem!

9. Ponižující žadonění

Co muž nechápe na větě: „Dnes ne, sex až příště?“ Co mu na ní není jasné, že musí dál tlačit na pilu a používat věty „no tak, dej si říct“? Přitom čím víc se doprošuje, tím víc riskuje odmítnutí. A taky to tak většinou dopadne. Nebo to snad máte jinak?

10. Neohrabanost

Základem uspokojivého sexu je dělat to, co ten druhý má rád. Na to se přijde tak, že nastražíme oči i uši, zkoušíme a čekáme na zpětnou vazbu. Zbrklý muž, který dráždí místo, které není ženinou erotogenní zónou, sám vyžaduje něco, co partnerce není po chuti, naléhá i přes její evidentní odmítnutí, je pitomec. A to tak velký, že si vyslouží přibouchnutí dveří. Stejně jako ten, který se nikdy na nic neptá ( Chce to vždycky rychle a tvrdě. Co s tím?).

Aspoň že tohle všechno muži na pánském serveru vědí a budou šířit osvětu i do zapadlých koutů pánské duše. Tohle desatero by totiž měli znát všichni.

A co od sexu odrazuje vás?

Reklama

Související témata:
Server