Hlavní obsah

Sexuální fetiše, pro které nenajdete pochopení

Foto: OlgaLucky, Shutterstock.com

Foto: OlgaLucky, Shutterstock.com

Masturbace s vibrátorem je nuda. Frčí onanie se stromovými větvemi nebo rozkoš nad rozmazaným make-upem či smrtí. A co dalšího některé lidi vzrušuje? Nebudete věřit vlastním očím!

Článek

Zjednodušeně řečeno, fetišista je někdo, kdo zbožňuje nebo rovnou uctívá vybrané předměty či třeba části lidského těla. Taková záliba se případ od případu liší. Zatímco jednomu se líbí nohy v punčochách, druhý ujíždí na gumových maskách a znehybnění milence. O těchto, dnes už poměrně zavedených, druzích fetiše jste už asi slyšeli. Ale věřte, že jich je mnohem víc. A některé vás šokují!

Koprofilie: slabost pro výkaly

Koprofilie se popisuje jako sexuální úchylka, která se projevuje zálibou ve výkalech, nejčastěji lidských. Koprofilik k výkalům čichá, sbírá použité toaletní papíry a leckdy vlastní a cizí tělesný odpad i suší. Jednou z forem koprofilie je dokonce pojídání výkalů (koprofagie), jež je ze zdravotního hlediska vysoce rizikové, neboť nahrává šíření různých infekcí.

Dendrofilie: znásilněné kořeny a kmeny

Mnoho lidí stromy objímá a čerpá z nich energii. Úmysly některých milovníků přírody jsou však docela jiné. Dendrofilika lákají silné, svalnaté kmeny a vzrušují ho vyčnívající větve. Možná si vinou masturbace s nimi sem tam odnese nějakou malou oděrku, jinak ale od stromů odchází naprosto spokojený. Zajímavostí je, že se dendrofilii také říká xerxesismus, což je pojem inspirovaný perským králem Xerxem, který žil v letech 519 až 465 před Kristem. Ten pojal za manželku platan.

Foto: Sebastian_Photography, Shutterstock.com

Stromy jsou tak majestátní, nádherné... A tak vzrušujícíFoto: Sebastian_Photography, Shutterstock.com

Emetofilie: římský déšť v akci

Když zvracíte, odháníte od sebe všechny členy rodiny s tím, že je vám špatně. Emetofil se odpudit za žádnou cenu nenechá. Ze zvratků se mu nezvedá kufr, ale libido. Jedná se totiž o člověka, který je sexuálně vzrušený, když se slyší zvuky dávení a když se může se dívat na někoho, kdo pouští „římský déšť“, jak to emetofilové, kteří mají nebývalou radost z dietních chyb ostatních, nazývají.

Formikofilie: rauš ze slimáčích cestiček

Venkovní pobyt v létě dost znepříjemňují komáři, včely, vosy či klíšťata. Některým jedincům ale okusování hmyzem, třeba i mravenci, vyhovuje. Představují si, jak jim zalézá do nosních dírek a do rozkroku, pochvalují si, že hmyz cestuje po celém jejich těle a šimrá je v různých zákoutích. Formikofilik nepohrdne ani švábem, šnekem nebo slimákem plazícím se přes bradavky, stehna a šourek. No, každý máme nějakou úchylku!

Gerontofilie: dědo, jsi tak krásný!

Gerontofilie je definována jako trvalý nebo převládající sexuální zájem mladých o staré lidi. Věkový rozdíl sice nelze jednoznačně určit, nicméně se hovoří o padesáti letech. A to pořád není všechno…

Hybristofilie: sex s padouchy

Hybristofilií (někdy se jí říká syndrom Bonnie a Clyda) trpí většinou ženy, které silně přitahují a sexuálně vzrušují známí zločinci, kriminálníci a násilníci vůbec, někdy také dychtí se k předmětu své touhy připojit a páchat ošklivé věci s ním. V praxi to vypadá tak, že když se dostane do vazby či do vězení nějaký „slavný“ darebák, začne dostávat mnoho dopisů s intimními fotkami a prosbami o vztah na dálku.

Podívejte se, jak zemřeli Bonnie a Clyde. Život se zločincem je nebezpečný.

Foto: kittirat roekburi, Shutterstock.com

Opravdu nebezpečný předmět touhyFoto: kittirat roekburi, Shutterstock.com

Katoptronofilie: bez zrcadla ani ránu

Že si někteří milenci zpestřují milování pohledem do zrcadla, je normální. Katoptronofilikův zájem je však mnohem větší, než je obvyklé. Často nedosáhne vyvrcholení, pokud se v odraze nesleduje, masturbuje jedině před zrcadlem a někdy se stává, že jeho posedlost zrcadlem narušuje celý akt milování.

Nozofilie: co kdyby někdo umřel

Nozofilie se vyznačuje přitažlivostí k lidem s těžkou, nejlépe smrtelnou chorobou. Nozofilové chtějí být často sami nevyléčitelně nemocní, nicméně jsou také sexuálně fascinováni člověkem, o kterém se ví, že je vážně ohrožen smrtícími komplikacemi.

Salirofilie: nemůžeš být atraktivní!

Byla jsi hezká, ale to už dávno neplatí! Salirofilie spočívá v tom, že aktér zneuctí předmět svojí touhy – obvykle atraktivní osobu. Jde však jen o vzhled, nikoli bolest. Salirofilik milence roztrhá punčochy, rozmaže jí líčení, rozcuchá vlasy, pokryje jí tělo blátem a podobně. To docela naštve, když o sebe pečujete! Nebo něco takového necháte bez povšimnutí?

Reklama

Související témata: