Hlavní obsah

Monika Bagárová je novou tváří šperků Apart. A jak prozradila, už teď se těší na spolupráci, která bude jedním slovem krásná

Foto: apart.cz

Monika Bagárová se stala tváří šperků ApartFoto: apart.cz

Energická, autentická, stylová, se smyslem pro všechno krásné. Kdo jiný by lépe ztělesnil styl a jedinečnost šperků Apart než oblíbená zpěvačka Monika Bagárová. Její přirozená zvídavost a cit pro krásu rezonují s ambicí značky Apart spojovat síly s osobnostmi, které ctí tradici a oceňují něžnou krásu.

Článek

Šperkařská společnost Apart je jedním z největších výrobců šperků v Evropě s více jak čtyřicetiletou tradicí. Byla založena v roce 1977 bratry Adamem a Piotrem Rączyńskimi. Za svou dobu působení oslovila všechny, kteří milují jedinečné věci, mají cit pro detail mistrné zpracování stejně jako něžnou krásu. V nabídce značky Apart se nacházejí šperky od zlatých, stříbrných, ocelových a mosazných až po ty s diamanty či cennými polodrahokamy. Často do obchodů Apart míří i kroky těch, kdo hledají ideální zásnubní prstýnek.

Anketa

Jakému typu šperků dáváte přednost?
Líbí se mi nadčasovost, jednoduché linie, elegantní vzhled šperků.
83,1 %
Vyhledávám hodně zdobené kousky, musí být na mně vidět už z dálky!
3,2 %
Nosím, co mi padne pod ruku, nejčastěji levnou bižuterii, ale i zděděné kousky po mamince nebo babičce.
13,7 %
Celkem hlasovalo 249 čtenářů.
Foto: apart.cz
Více

Náramek z ušlechtilé oceli s krystaly (1 299 korun)Foto: apart.cz

Komerční sdělení

Hravost, elegance a styl

Spolupráce značky Apart a Moniky Bagárové začala 1. září 2023. Je postavena na hravosti, romantické atmosféře stejně jako na eleganci, půvabu a smyslu pro styl.

Miluji šperky. Nosím je každý den, snad kromě sportovních aktivit. A už teď se těším na spolupráci se značkou Apart, která bude jedním slovem krásná.
Monika Bagárová

Oblíbená zpěvačka je často označována za jednu z nejlépe oblékaných dam českého showbyznysu, která svůj elegantní šatník ráda obohacuje o šperky s přidanou hodnotou, jako je jejich příběh, tradice značky, kvalita zpracování či atmosféra. Proto spojení značky Apart právě s Monikou Bagárovou není nikterak překvapující.

Foto: apart.cz
Více

Prsten z ušlechtilé oceli s krystaly (890 korun)Foto: apart.cz

Komerční sdělení

Monika Bagárová odstartovala svou kariéru, když oslavila své patnácté narozeniny. V roce 2009 se účastnila soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se umístila na pátém místě, a ihned se dostala do povědomí široké veřejnosti. O dva roky později vydala své debutové album Shining, na němž nechybí píseň „Ve dvou“ z pohádky Čertova nevěsta.

Její tvorba, úsilí a talent přinesly brzy zasloužené ovoce. V roce 2011 získala ocenění Skokan roku na předávání cen Český slavík Mattoni. Do dnešního dne toho Monika stihla opravdu hodně. Vydala další album, účastnila se soutěže StarDance… když hvězdy tančí, byla porotkyní šestého ročníku soutěže Česko Slovenská SuperStar, v současné době je jednou z nejúspěšnějších influencerek u nás a také se stala hrdou maminkou roztomilé dcery Ruminky.

Nyní ji čeká další radostná výzva. Jak s úsměvem sama říká, na spolupráci se značkou Apart se velmi těší.

Foto: apart.cz
Více

Náušnice z ušlechtilé oceli s krystaly (1 290 korun)Foto: apart.cz

Komerční sdělení

Foto: apart.cz
Více

Náhrdelník z ušlechtilé oceli (990 korun)Foto: apart.cz

Komerční sdělení

Toto je sponzorovaný text tvořený ve spolupráci se zadavatelem. Článek nevytváří redakce Proženy.cz.
Související témata: