Hlavní obsah

Silvestrovský editorial: Tohle neměl nikdo vidět!

Foto: Greta Blumajerová

Co se Silvestrem? Prostě se bavte!

31. 12. 2012

Silvestr by měl být ve znamení zábavy, a tak jsme se i my ohlédli za rokem 2012. A zjistili jsme, že máme v archivu pár fotek, které nás i po těch měsících rozesmějí. Podívejte se s námi na některé snímky ze „zákulisí“.

Článek

Jak to dneska vypadá u nás v redakci? Tak například Jana Ch. už nejspíš slaví. Pod záminkou, že se opravdu, ale opravdu nedokáže vrátit z České Lípy do Prahy, aby mohla přijít do redakce, si vyprosila homeoffice. Jako úplatek nabídla článek navíc, což jsem přijala.

Foto: Marie Bartošová

„Takhle chci, trenére, abys zacílil na zadek!" Blanka bere natáčení velmi zodpovědně. A když trenérovi vysvětluje, jaké cviky pro vás má vybrat, nebojí se být opravdu výstižná!

Jana F. zase doufá, že začne slavit pokud možno jen pár hodin poté, co dočtete tento text. Argumentovala sice tím, že do práce nemůže, protože v Neratovicích, kde bydlí, se slaví už od časných hodin, ale nenabídla žádnou slušnou úplatu, čili homeoffice nedostala.

Foto: Greta Blumajerová

Souboje receptů jsou v redakci otázkou cti! Lucka s Janou N. ve chvilce volna špízují, jestli si ta druhá náhodou nevybrala vypečenější recept

Nakonec se nedostavila ani Jana N. Ta se na úplatek vyprdla úplně, ale zato mazaně zatelefonovala, že je údajně přejedená a neunesou ji nohy. Po kratším vyjednávání jsem byla nucena uznat, že alternativa neexistuje, čili s její nepřítomností mnoho nenadělám.

Foto: Ondřej Hošt

Michal je velmi univerzální člen redakce. Píše, fotí, organizuje, a když je potřeba, promění se v židli!

Blanka, jako ostatně každý rok, mazaně utekla na hory. Je vášnivá běžkařka, takže teď nejspíš sviští někde kolem „Božáku“. A tak tu teď sedíme s těmi členy redakce, kteří buď nedokázali vymyslet žádnou výmluvu, proč nepřijít, nebo mají oslav plné zuby anebo rádi slaví kdykoli jindy, jen ne na Silvestra. A přemýšlíme, co nového vám přineseme v roce 2013 (kromě Dragouška, který nejspíš přemýšlí, co bychom v roce 2013 měli přinést my jemu). Nějaké nápady už máme, tak snad vám po Novém roce aspoň některé z nich udělají radost:-).

Foto: archiv

Týdny před aprílem pro nás bývají velmi náročné. Náš kreativní šéf obvykle vymyslí nějaký fórek, který pak my v potu tváře realizujeme. Nepřála bych vám ty stresy, které hlavně ženská část redakce zažívala před natáčením zbrusu nového pokračování Cvičme v rytme!

Foto: archiv

Skvělá a nesmírně sympatická Olina Šípková nás naštěstí dokonale vedla. A zvládla se u toho i nesmát!

Foto: archiv

Michal s Olgou a kameramanem dolaďují choreografii, která skutečně stála za to

Foto: archiv

Blanka nejen péruje trenéry, aby splnili její představy, ale taky podle jejich rad pilně dře. Kvůli borcům, kteří trénují hardcore tréninky (video najdete v rubrice Zdraví a životní styl), dokonce změřila síly i s pneumatikou

Foto: Greta Blumajerová

Také fotografka Greta (vpravo), která je mimochodem jako doma na tanečních parketech většiny pražských klubů, se občas zapojí do testování. Tentokrát s kamarádkami vyzkoušela ulítlé party vychytávky na vlasy i obličej

Foto: Greta Blumajerová

Tento rok nám přinesl i nového člena redakce. Takhle k nám Dragoušek poprvé přišel, a od té doby už se odtud ani nehne

Za celou redakci vám přeji příjemného Silvestra a úspěšný vstup do nového roku!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.