Hlavní obsah

Slavné hvězdy, které letos oslaví padesátku. Vypadají na to?

Foto: Profimedia

Herečka Julianna Margulies vypadá výborně. Málokdo by hádal, že jí bude brzy padesát

Možná je denně vídáte v televizi či na stránkách časopisů. A vždy vypadají skvěle. Čas ale zastavit nedokážou. Tyhle slavné hvězdy letos oslaví padesátiny. Hádali byste jim jejich věk?

Článek

Jsou slavné a jejich vzhled je živí. Dbají o sebe, makají na sobě a skoro by se zdálo, že nestárnou. Ale čas měří všem stejně, tedy i celebritám. A tyhle letos čekají hodně zásadní kulatiny, oslaví totiž padesátiny.

Cindy Crawford

Modelku Cindy Crawford čeká velká narozeninová oslava už za pár dní, přesně 20. února. Kráska, která dobyla přehlídková mola a v náruči ji měli takové hvězdy, jako třeba Richard Gere či Jon Bon Jovi, ale do starého železa rozhodně nepatří. Pořád vypadá výborně a důkazem jsou nedávno nafocené žhavé snímky s Naomi Campbell (45) a Claudií Schiffer (45).

Foto: Profimedia

Cindy Crawford to má za pár. Padesátiny oslaví už 20. února

Halle Berry

Herečka Halle Berry toho i přes silnou cukrovku a ucho, na které téměř neslyší, dokázala opravdu hodně. Zazářila v mnoha filmech a stala se i hvězdou Bondovky Dnes neumírej. Padesátiny, které oslaví 14. srpna, ji tak rozhodně nemohou nijak zaskočit.

Foto: Profimedia

Ani Halle Berry tomu neunikne, i ji čekají letos hodně kulaté narozeniny

Mike Tyson

I legendární boxer Mike Tyson stárne. Divočáka, který se proslavil nejen vyhranými tituly, ale i tím, že v roce 1997 svému protivníkovi při zápasu ukousl kus ucha a byl diskvalifikován, čekají padesátiny 30. června. Pravda ale je, že díky sportu se pořád může pyšnit skvělou figurou a vyrýsovanými svaly.

Foto: Profimedia

I kdyby ukousnul ucho sám sobě, čas prostě nezastaví. Mikemu Tysonovi bude letos také padesát

Cynthia Nixon

Herečku Cynthii Nixon znáte nejspíš jako charismatickou zrzku ze Sexu ve městě. A možná také jako jednu z celebrit, které se veřejně přiznaly ke své lesbické orientaci. Každopádně i tahle slavná dáma se letos zařadí mezi padesátnice, velký den ji čeká 9. dubna.

Foto: Profimedia

9. duben bude velkým dnem pro Cynthii Nixon

Adam Sandler

Říká se, že ženy stárnou, ale muži zrají. Jestli je to i případ herce Adama Sandlera, posuďte sami. Padesáté narozeniny tuhle hvězdu filmů, jako je třeba Zkus mě rozesmát, Kurz sebeovládání či Velký táta, čekají 9. září.

Foto: Profimedia

Co Adam Sandler? Tipovali byste, že mu v září bude padesát?

Janet Jackson

Zpěvačka a sestra zesnulého krále popu Michaela Jacksona Janet Jackson v poslední době plnila stránky novin především kvůli šuškandě, že trpí rakovinou hlasivek. Zpěvačka sice problém s hlasivkami a nutnost operace potvrdila, o rakovinu se ale prý nejedná. Tak snad je to pravda a čokoládová kráska bude moci 16. května řádně oslavit své padesátiny.

Foto: Profimedia

Blížící se padesátka Janet Jackson nejspíš netrápí, nyní se soustředí především na své zdraví

Julianna Margulies

Herečku Juliannu Margulies znáte nejspíš ze seriálu Pohotovost, kde hrála vrchní sestru Carol. Za tuhle roli získala cenu Emmy a byla nominována na Zlatý glóbus. A ano, i tahle hvězda s nádherným úsměvem letos oslaví padesátiny, a to přesně 8. června.

Foto: Profimedia

Je úplně jedno, kolik je Julianně Margulies let. Vše zachrání její krásný úsměv

John Cusack

Herec John Cusack známý například z filmu Noc Air nebo Tenká červená linie je pokládán za jednoho z nejvšestrannějších herců Hollywoodu. A i tohohle fešáka letos čeká velká party, padesáté narozeniny oslaví 28. června.

Foto: Profimedia

John Cusack je další hollywoodskou hvězdou, kterou čeká letos pořádná narozeninová party

Tak co, kdo z nich podle vás na svůj věk vůbec nevypadá?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama