Hlavní obsah

Spodní prádlo v podzimním tónu: Máme levnější i luxusní modely!

Foto: Lisca

Udělejte si radost novým spodním prádlem. Máme pro vás kousky v podzimním stylu!

30. 9. 2015

S každou sezonou přichází módní značky také s novými kolekcemi spodního prádla. My vám tak přinášíme ochutnávku pro nadcházející podzim a zimu. Tady jsou žhavé tipy.

Článek

Podívejte se na aktuální modely spodního prádla, které najdete v obchodech, včetně kousků ve větších velikostech. Pokud se tak právě chystáte na nákupy, měly byste vědět, co bude in. My jsme to zjistili za vás.

A jaké prádlo naleznete v podzimních kolekcích? „Podprsenky a kalhotky se v nové sezoně zahalují do temnějších tónů. Kromě vždy aktuální černé se bude nosit vínová, fialová, noční modř a tmavě zelená. Z potisků vedou květy v podzimní náladě a luxusní vzor připomínající hadí kůži. Mezi materiály jasně vítězí jemné hedvábí a krajka,“ říká Helena Vyhnánková z Marks & Spencer a dodává, že ve světě spodního prádla hraje čím dál větší roli také kvalita materiálů a dobrý střih.

Pokud ovšem ženy nechtějí zůstávat pouze u tmavých odstínů, mohou si vybrat i veselejší barvy. „Nikdo nechce být smutný z toho, že skončilo léto. Proto doporučujeme zákaznicím sáhnout klidně po barvách, jako je malinová nebo smetanová se vzorečkem v odstínu levandulové,“ uvádí Terezie Trusinová, generální ředitelka Timo.

Letošní trendy

Foto: archiv firem

V barvách letos vede vínová. Na foto (zleva): Marks & Spencer (info o ceně v obchodě), F&F (podprsenka 569 Kč, kalhotky 279 Kč, kimono 569 Kč)

Foto: archiv firmy

Modré a modrozelené tóny jsou však také in. Na foto: oboje F&F (podprsenka 399 Kč, kalhotky 179 Kč)

Foto: archiv firem

Něco pro milovnice saténu. Na foto (zleva): Lisca (podprsenka 949 Kč, kalhotky 439 Kč), Astratex (podprsenka 522 Kč, kalhotky 259 Kč)

Foto: archiv firem

Vybírat můžete z chladnějších, nebo veselejších barev. Na foto (zleva): Lisca (podprsenka 1049 Kč, kalhotky 549 Kč), Timo (podprsenka 899 Kč, kalhotky 329 Kč)

Foto: archiv firem

V popředí jsou i jemné či výrazné květinové vzory. Na foto (zleva): Timo (podprsenka 899 Kč, kalhotky 329 Kč), Lisca (podprsenka 949 Kč, kalhotky 479 Kč)

Foto: archiv firmy

Pod večerní šaty se vám budou hodit tato body. Na foto: oboje Marks & Spencer (info o ceně v obchodě)

Foto: archiv firmy

Nyní se klade také důraz na to, aby byla podprsenka efektní nejen zpředu. Na foto: ASOS 927 Kč

Foto: archiv firmy

Jednoduchá tanga v černé či bílé můžete obléci pod kalhoty i pod upnuté šaty. Na foto: oboje Calvin Klein 399 Kč

Foto: archiv firmy

Velmi efektní kalhotky s krajkou, které mají po stranách saténové elastické pásky pro větší komfort. Na foto: Calvin Klein 669 Kč

Foto: archiv firmy

Oblíbeným střihem jsou takzvané brazilky. Na foto: Astratex 279 Kč

Foto: archiv firmy

Decentní vzorované kalhotky zdobené krajkou jsou ideální na běžné nošení. Na foto: Astratex 299 Kč

Tipy pro větší vnady

Foto: archiv firem

Prádlo v decentních odstínech je velice elegantní. Na foto (zleva): Debenhams (podprsenka 1030 Kč, kalhotky 520 Kč), Astratex (podprsenka 580 Kč, kalhotky 279 Kč)

Foto: archiv firem

Tyhle podprsenky vytvoří krásný dekolt. Na foto (zleva): Timo (podprsenka 939 Kč, kalhotky 439 Kč), Astratex (podprsenka 479 Kč, kalhotky 239 Kč)

Foto: archiv firem

Jemné lila odstíny vypadají velmi romanticky. Na foto (zleva): Timo (podprsenka 899 Kč, kalhotky 399 Kč), Astratex (podprsenka 489 Kč, kalhotky 249 Kč)

Foto: archiv firem

Prádlu ve větších velkostech sluší také antracitové a šedé odstíny. Na foto (zleva): Nordstrom (podprsenka 1434 Kč, kalhotky 756 Kč), Astratex (podprsenka 559 Kč, kalhotky 269 Kč)

Foto: archiv firem

Pro větší ňadra se hodí podprsenky s výztuží. Na foto (zleva): H&M 799 Kč, Astratex 461 Kč)

Luxusní kousky pro náročné

Foto: archiv firmy

Kalhotky s vysokým pasem jsou na podzim a v zimě rozhodně žádané. Na foto: Lise Charmel (podprsenka 3280 Kč, vysoké kalhotky 2560 Kč)

Foto: archiv firmy

V poslední době je barva holubí šedi velmi oblíbená. Na foto: Lise Charmel (podprsenka 3120 Kč, kalhotky 2060 Kč)

Foto: archiv firmy

Černá barva je klasika a vždy v ní budete vypadat velice svůdně. Na foto: Lise Charmel (podprsenka 3410 Kč, kalhotky 2910 Kč)

Foto: Archiv firmy

Prádlo s výšivkou je velmi propracované. Na foto: Eprise (podprsenka 3340 Kč, kalhotky 2140 Kč)

Foto: archiv firmy

Světlý podklad nechá perfektně vyniknout kontrastní krajku. Na foto: Pleasure State (podprsenka 1810 Kč, kalhotky 860 Kč)

Foto: archiv firmy

A nehodil by se vám také luxusní župánek? Na foto: Lise Charmel 5840 Kč

A jaký kousek byste si vybraly vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek