Hlavní obsah

Takhle vypadá rodina Kate a Williama v soukromí!

Foto: Profimedia.cz
20. 5. 2019

Nečekejte žádné kostýmky ani stylizované pózy, ale rodinnou pohodu. Tak totiž vypadají nové fotografie, které zveřejnil Kensingtonský palác. Zachycují klidné odpoledne rodiny vévodkyně a vévody z Cambridge.

Článek

Vévodkyně Kate (37) a princ William (36) zveřejnili nové rodinné fotografie! Tentokrát k jejich pořízení využili návštěvu krásné zahrady v Chelsea v rámci květinové show, která se zde konala minulý týden.

Tenhle půvabný kousek země ale není klasická botanická zahrada, kde jsou na zemi cedulky zakazující vstup do expozice. Naopak – nabádá děti k poznávání přírody a k tomu, aby více času trávily venku. Zda to funguje, vyzkoušela i tři královská robátka: princ George, který v červenci oslaví šesté narozeniny, čtyřletá princezna Charlotte a roční princ Louis. Podívejte se na fotografie, jak s rodiči dovádějí.

Foto: Profimedia.cz

Táta William ukazuje nejstaršímu synovi, jak se používá luk, zatímco vévodkyně hlídá Louise

Foto: Profimedia.cz

Princ Louis objevuje kouzla přírody

Foto: Profimedia.cz

Čím je princ Louis starší, tím více se podobá bráškovi Georgeovi

Foto: Profimedia.cz

Parťáci, nebo rivalové? Vypadá to, že mezi těmito dvěma sourozenecké šarvátky nejsou na denním pořádku. Ale zdání klame – zná to každý, kdo není jedináček

Foto: Profimedia.cz

Děti jsou děti, bez ohledu na to, zda vyrůstají v královské rodině. A každý si chce občas pohrát jako princezna Charlotte

Dohoda o soukromí

Není příliš časté, že by královská rodina zveřejňovala fotografie ze soukromí. Má ale domluvu s médii, že jednou za čas veřejnosti podobné snímky poskytne. Novináři jim na oplátku dávají pokoj a netisknou fotky tajně pořízené paparazzi. Až na vzácné výjimky tuto dohodu média dodržují. Nicméně před několika dny proběhl soud prince Harryho (34) a tiskové agentury, která si pronajala helikoptéru, aby mohla nafotit něco z jeho soukromí. Vévoda soud samozřejmě vyhrál.

Ačkoliv média princ Harry zrovna nemusí, zatím to vypadá, že právě on a vévodkyně Meghan (37) budou vůči fanouškům mnohem sdílnější – alespoň co se týče zveřejňování fotografií na sociálních sítích. Na svůj instagramový profil @sussexroyal přidali video poskládané ze soukromých svatebních snímků. Podívat se můžete také na fotografie zachycující jejich bezmeznou lásku.

Baví vás sledovat královskou rodinu?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.