Hlavní obsah

Vybrali jsme ty nej šaty celebrit roku 2014

Foto: Isifa

Katy Perry je svými módními výstřelky známá. Na letošní předávání Grammy ji tentokrát oblékal Valentino

Celý rok jsme vám na Proženy.cz servírovali ty nejkrásnější róby, které vynesly světové celebrity. Teď je čas na malý sumář toho nejlepšího!

Článek

Premiéry filmové i divadelní, předávání všemožných cen i večírky, které po takovýchto akcích obvykle následují. Tam všude jsme zapátrali a hledali jsme slavné a krásné ženy, kterým to v roce 2014 nejvíc slušelo. A našli jsme je! Souhlasíte?

Foto: Isifa

Beyoncé. Co víc říct? Snad jen to, že tyto šaty od Michaela Costella, které oblékla na předávání Grammy, jsou jednoduše nepřekonatelné!

Foto: Isifa

Emily Blunt a její volba pro premiéru filmu Into the Woods. Nutno podotknout, že nic lepšího než tuto překrásnou róbu z dílny dua Dolce & Gabbana jí její stylista přinést nemohl

Foto: Isifa

Lupita Nyong'o letos zazářila nejen na poli hereckém, ale i tom módním. Pozici módní ikony si upevnila touto volbou – na Screen Actors Guild Awards dorazila v nepřehlédnutelných šatech značky Gucci, o kterých se mluvilo ještě dlouho poté!

Foto: Archiv

Lily Allen rozhodně nepatří ke zpěvačkám, nad jejichž stylem by se módní znalci rozplývali. Naopak, poslední dobou se spíš zdá, že se rozhodla vrátit se do pubertálních let. Ovšem tenhle model se jí opravdu povedl!

Foto: Isifa

Těhotná rovná se zabalená ve volném pytli? Tak podle Kerry Washington rozhodně ne! Ta své těhotenské bříško odhalila v tomto zajímavém outfitu od Prady. Líbí, nebo ne?

Foto: Isifa

Ztělesnění ženskosti? Zooey Deschanel si na lednové předávání Zlatých glóbů oblékla tuhle překrásnou róbu od nedávno zesnulého Oscara de la Renty a byla to volba na jedničku!

Foto: Isifa

Tento model Sofíe Vergary patřil ještě k těm umírněnějším. Tahle kráska s kolumbijskými předky je známá modely, které více odhalují, než zahalují. Metalické šaty od Donny Karan jí ale opravdu sedly krásně

Foto: Isifa

Gwyneth Paltrow nepřestává udivovat svou vysportovanou postavou. I díky ní mohla na berlínských Goldene Kamera Awards s přehledem „vynést“ tyhle třpytivé šatičky Prada

Foto: Isifa

Kila navíc? Když víte, jak se obléct, žádný problém! A Oprah Winfrey to rozhodně ví. Na předávání EE British Academy Film Awards v Londýně si oblékla tyhle krásné šaty od Stelly McCartney

Jak se vám náš výběr líbil? Nebo jsme snad nějaké šaty opomněli? napište nám o tom!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama