Hlavní obsah

Vychytávky na dovolenou: Takhle zabalíte lahev, make-up i náušnice!

Před dovolenou toho obvykle musíte hodně stihnout: fofr v práci, pak zabalit, na nic nezapomenout… Proto myslete na drobnosti už teď a mrkněte na balicí tipy, které vám rozhodně ulehčí život.

Článek

Základní tipy, jak efektivně sbalit oblečení a boty, už asi znáte z videa Vychytávky na balení, díky kterým ušetříte místo v kufru a nic nezmačkáte. Tentokrát je naše pozornost zaměřena na šperky a jiné drobnosti.

Jasně že si nebudete na týdenní dovču brát celou šperkovnici, ale dvě visací ozdoby na krk a nějaké náušnice na výměnu by to chtělo. Proto vám poradíme několik fint, jak tyhle toulavé potvůrky nelovit půl hodiny v tašce.

Zvláště „objevný“ je poslední tip z naší balicí série. Jedete-li k moři s puberťákem, asi denně nepoužíváte rukávky na plavání. Přesto je zkuste pohledat, jestli je ještě máte. Budou se hodit na suvenýry.

Možná to zní zvláštně, ale přibalte do kufru i vlastnoručně vyrobený bublifuk, který dělá skvělé bubliny. Zažijete spoustu legrace! 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.