Hlavní obsah

Výherci: Barvení vlasů

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Není problém radikálně změnit barvu vlasů

Soutěžily jste s námi o barvení vlasů zdarma ve studiu Blow. Komu zašleme slíbené poukázky?

Článek

11. Denisa Pavlíčková, Záhorovice 12. Lucie Reitingerová, Štětí 13. Hana Smetanová, Uherčice 14. Míla Gebauerová, Bílovec 15. Kateřina Hanková, Kynšperk nad Ohří 16. Jitka Hoglová, Holešov 17. Táňa Švecová, Šterneber 18. Pavlína Růžková, Třebíz 19. Markéta Růžková, Třebíz 20. Soňa Kozáková, Šumperk

21. Lenka Dudková, Český Těšín 22. Marie Vejvodová, Staňkov 23. Alena Elfeghi, Praha 6 24. Kateřina Pavezová, Horšovský Týn 25. Iveta Šafrová, Praha 3 26. Hana Jiřisťová, Vlkova 40 27. Lucie Hájková, Nové Jirny 28. Kačka Dušková, Kostelec nad Orlicí 29. Šárka Vacková, Praha 9 30. Michaela Žehová, Klatovy

31. Michaela Blažejová, Hostinné 32. Jana Švaříčková, Příseka 33. Romana Hošková, Kolín 2 34. Jaroslava Sedlecká, Litoměřice 35. Kateřina Dovhunová, Hospozín 36. Marie Bursová, Vrchlabí 37. Eva Poláková, Praha 4 38. Eva Lejnarová, Bezdružice 39. Pavlína Kubištová, Praha 6-Bubeneč 40. Jana Metlíková, Dub nad Moravou

41. Veronika Sládková, Tábor 42. Petra Vlčková, Kolín 43. Monika Malá, Poděbrady 44. Lucie Lettlová, Hořovice 45. Arna Šmolíková, Plzeň 46. Zlatuše Pekáčková, Salaš 47. Veronika Rožánková, Rokycany 48. Jitka Demčíková, Praha 5 49. Mirka Pilařová, Praha 5 50. Marie Smištíková, Desná

51. Iva Smištíková, Desná 52. Petra Rezková, Bystřice 53. Jitka Michalová, Litoměřice 54. Helena Krčmářová, Praha 5 55. Gabriela Krčmářová, Praha 5 56. Monika Milcová, Rožmitál pod Třemšínem 57. Ivana Křupková, Mohelnice 58. Alena Šípová, Zásmuky 59. Jana Novotná, Turnov 60. Lada Kyralová, Děčín 2

61. Petra Kubíková, Horní Libchava 62. Lenka Valentová, Ostrava-Město 63. Jana Miková, Ústí nad Labem 64. Alena Poláková, Ústí nad Labem 65. Hana Líčková ml., Mrákotín 66. Monika Hejdová, Babice 67. Lenka Ježková, Františkovy Lázně 68. Patrika Lexová, Brandýs nad Labem 69. Jana Nováková, Plzeň 70. Andrea Nykodýmová, Kolín 4

71. Alena Vařáková, Vsetín 72. Eliška Vařáková, Vsetín 73. Ludmila Vilímová, Praha 5 74. Monika Pravdová, Žamberk 75. Ludmila Podzimková, Mariánské Lázně 76. Daniela Kleinedlerová, Karviná Ráj 77. Petra Horká, Vrchlabí 3 78. Helena Cardová, Litoměřice 79. Barbora Petrtýlová, Praha 8 80. Tereza Pokorná, Neratovice

81. Alena Verešová, Nesovice 82. Jitka Rouhová, Vysoké Mýto 83. Marcela Lisová, Jince 84. Iva Šrámková, Polná 85. Ilona Letmajerová, Kolín 86. Ilona Holopírková, Lubná u Rakovníka 87. Petra Holopírková, Lubná u Rakovníka 88. Simona Hudáková, Zvoleněves 89. Blanka Mayerová, Přelouč 90. Pavlína Maková, Hradec Králové

91. Lenka Tůmová, Sedlec-Prčice 92. Eva Kovaříková, Velké Pavlovice 93. Daniela Petrtýlová, Praha 8 94. Dagmar Kučírková, Havlíčkův Brod 95. Ivana Křupková, Mohelnice 96. Veronika Šebková, Trmice 97. Jarmila Šebková, Rovensko p. Tr. 98. Táňa Klosová, Rovensko p. Tr. 99. Jana Vodvárková, Semily 100. Drahoslava Stotzová, Semily

Výherkyním gratulujeme!

ynezorPumanzeSaNyknalC