Hlavní obsah

Začíná topná sezona. Připravte se na ni!

Kouzelné vločky, které hřejí

Zimní počasí pomalu klepe na dveře a začínáte zapínat topení. To má za následek samozřejmě větší odběr energií a s tím spojené vyšší výdaje. Nikdo z vás nechce platit víc, ale jak tomu zabránit?

Článek

Každý rok vám z domova uniká velké množství tepla. Tento jev je běžný zejména u starších staveb, a hlavně u rodinných domů. Teplo, které má místnost ohřát, kvůli nedostatečné izolaci uniká téměř bez užitku. Velmi častými důvody úniku tepla jsou stará okna nebo může teplo unikat i zdivem.

Nejčastěji ale uniká teplý vzduch stropem. Jedná se o základní fyzikální jev, kdy je teplý vzduch lehčí a stoupá vzhůru. Pokud nejsou strop nebo střecha dostatečně vybavené, aby těmto únikům zabránily, teplý vzduch uniká téměř bez užitku.

Jaké je tedy nejúčinnější řešení? Včasné zateplení půdních prostor.

MAGMARELAX ECO je ideální pro rodiny s dětmi

V jednoduchosti je kouzlo!

Systém foukané minerální izolace MAGMARELAX nabízí rychlé, efektivní a snadné řešení. Tímto systémem zaizolujete otvory dutin ve stropě, kterými utíká více než 30 % tepla.

Systém MAGMARELAX se dostane úplně všude a vyplní každou skulinu. Vlna se fouká podle normy, obvykle do výšky 15 až 30 cm. Lze foukat do vzdáleností až 100 m od stroje a do výšky více než 20 m.

Mezi typické příklady řešení patří izolace střech, kde je dutý strop, ploché pultové střechy, vazníkový strop nebo nepřístupné půdy. Další rozsáhlé využití technologie foukané izolace je při zateplení starších domů se sedlovou střechou a dřevěnou konstrukcí stropu. Z nákladního auta se pomocí silné hadice a ventilačního stroje fouká vata do izolovaného prostoru. Při aplikaci nevzniká odpad ani zbytky izolace. Vše probíhá bez hluku a nepořádku, za plného provozu domácnosti. Vše je hotovo za pár hodin!

Pracovníci IP Polná ukazují výšku izolace zákazníkovi

Žijte zdravě

V systému MAGMARELAXnajdete i minerální izolaci MAGMARELAX ECO, která je vyrobena na bázi skelných vláken. Neobsahuje žádná ropná pojiva a díky tomu je krásně bílá. MAGMARELAX ECO je plně hypoalergenní a je ideální pro rodiny s dětmi.

Jaká je účinnost?

Myslíte si, že účinnost izolace, která je tak rychle a bezproblémově hotová, bude příliš malá? Jste na omylu. Při správné volbě materiálu a firmy, která aplikaci provede, mohou úspory na vytápění dosahovat až 30 % ze současných nákladů. Přesně takových výsledků dosahuje systém MAGMARELAX. Specialistou na aplikaci této izolace je společnost IP Polná, která má za sebou více než 18 000 realizací a 20letou zkušenost.

Vyplnění dutého stropu

Více informací o systému Magmarelax a reference o společnosti najdete na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.