Hlavní obsah

Žádná nuda v Brně

Užijte si Den dětí v Brně!

Již vás nenapadá, jak se zabavit o víkendech? Nevíte, co podnikat s dětmi a co nového vymýšlet, aby se nenudily? Máme pro vás řešení alespoň na první červnovou sobotu.

Článek

Přijďte na akci pro děti a dospělé, která se koná 1. 6. 2013 přímo na Den dětí. Brněnský velodrom rozproudí program plný hudebních vystoupení, známých osobností, soutěží a zábavy. Pořadatelem je Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR a vstup je zdarma!

Pro milovníky hudby

V případě, že máte rádi hudbu, akce je pro vás jako stvořená. Nejenže je na programu několik hudebních vystoupení, ale proběhnou i autogramiády a focení. Mezi hlavní hvězdy patří Janek Ledecký známý hity Promilujem celou noc, Všechno bude fajn či Proklínám, které nazpíval jako frontman skupiny Žentour. Dále vystoupí Markéta Konvičková a Legendy se vrací, David Deyl a skupina Mandrage.

Zábava pro děti

Pro ty nejmenší je připravena Majda a její kouzelná školka a vystoupení klaunů. Větší děti se mohou podívat na taneční vystoupení skupiny Efekt dance a na vystoupení malých mažoretek. Určitě je také budou zajímat připravené sportovní aktivity, a aby si odnesly i něco víc než jen skvělé zážitky, dostanou za soutěžení diplomy a medaile.

akci proběhne finále soutěže o jízdní kola

Soutěže a zajímavosti

V průběhu dne proběhne slosování o ceny v hodnotě až 20 000 Kč. Stačí vyplnit slosovatelný kupon a odevzdat jej hosteskám u vstupu. Také proběhne finále soutěže o jízdní kola, kde se rozhodne o deseti výhercích, kteří získají poukaz na nákup kola dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč.

Někteří z vás se rádi podívají na ukázky akčních zásahů policie, hasičského sboru a zdravotnické záchranné služby. Jiní si zase mohou nechat poradit ohledně výživy a pohybové aktivity nebo se nechat změřit v rámci zdraví a prevence.

Tam nemůžete chybět!

Přijít může kdokoli

Akce je přístupná všem, a tak mohou dorazit klienti jakékoli zdravotní pojišťovny. Navíc pokud chcete změnit zdravotní pojišťovnu a potřebujete nějaké informace ohledně Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR, na této akci se vše potřebné dozvíte. Popřípadě se můžete k pojišťovně rovnou přihlásit u klientského stánku nebo zde. Nebojte se na cokoli zeptat, přestupný termín pro změnu zdravotní pojišťovny končí již 30. 6. 2013!

Pro klienty zdravotní pojišťovny s kódem 211 je navíc připravena neodolatelná nabídka. Stačí k této pojišťovně přivést svou rodinu, příbuzné, známé, přátele nebo kolegy a za každého z nich získáte příspěvek 500 Kč na podporu zdraví a zdravého životního stylu. Příspěvek pak lze využít na vitaminy, očkování, rehabilitace, vstup do solné jeskyně, fitness či bazénu a mnoho dalšího. Více informací naleznete zde.

O zdraví a aktivní zábavu se zajímá také projekt Zdraví jako vášeň, který vytvořila již zmíněná zdravotní pojišťovna. Pokud vás tento projekt zaujal, staňte se fanouškem na facebookových stránkách!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.