Hlavní obsah

Zhubla 30 kg a dokonce dvakrát. Alžbětě Kolečkářové pomohl spánek i podpora okolí

 

Zhubnout dvakrát za život 30 kilo? To se podařilo zpěvačce Alžbětě Kolečkářové. Jak překopala svůj životní styl, kde bere motivaci a v jaké váze se cítila nejlépe? Malá nápověda: ta nejnižší to nebyla!

Článek

Alžbětu Kolečkářovou (31) si můžete pamatovat z druhé řady pěvecké soutěže Česko Slovensko hledá SuperStar (v roce 2011). Umístila se na 6. místě a ten samý rok vydala album To cítím. Jejím posledním singlem je Neřízená střela a právě připravuje novou desku. Kromě toho, že je zpěvačkou, je mámou dvou kluků, a i když si prošla velmi těžkým obdobím, úsměv jí z tváře nemizí, což můžete vidět i v našem videu.

Jde o kalorický deficit

Alžbětě se podařilo shodit 30 kilo, a dokonce dvakrát. Vždycky byla při těle, ale během těhotenství se váha šplhala k 90 kilům, což je při jejích 157 centimetrech hodně. Kil navíc se dokázala zbavit jednou díky dietě a podruhé na to šla sama a moudřeji. Sladkosti a jedení večer byly Alžbětiným nešvarem, dokázala ale dostat svůj jídelníček do bodu kalorického deficitu a kila šla dolů. Její tajnou zbraní je také dbát na dostatečný spánek. Podívejte se na zpěvaččin ukázkový jídelníček, další hubnoucí fígle a také stylové outfity, které během focení vyzkoušela.

Foto: Jakub Jurdič

Nejnižší váha nutně neznamená nejlepší pocitFoto: Jakub Jurdič

Povedlo se vám také změnit životní styl a chtěly byste inspirovat další ženy? Neváhejte nám napsat na e-mail Marketa.Susova@firma.seznam.cz. Budeme se těšit!

Reklama

Související témata:
Alžběta Kolečkářová