Hlavní obsah

Zima klepe na dveře, zateplete!

Zateplení stropu ušetří až 30 % nákladů za energie

Zima je tady a opět začíná topná sezona. Děsíte se už teď, kolik vás topení bude na jejím konci stát? Nechcete-li však neustále zvyšovat náklady za vytápění, zbývá jediná možnost. Izolovat dům.

Článek

Vzpomeňte si na hodiny fyziky na základní škole. Ohřátý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, uniká bez užitku z obytných prostor. Tímto způsobem vám uteče až třetina tepla mimo vytápěný objekt. Kladete si otázku, zda tomu jde vůbec zabránit? Ano.

Netopte pánubohu do oken!

Velmi elegantní a efektivní způsob je zateplení podlahy na půdě. Ideální je systém Magmarelax 2013. Jedná se o zateplení foukanou minerální vatou, vyrobenou z nejkvalitnější přírodní suroviny – čediče nebo skla. Roztavením horniny a vytažením velmi tenkých vláken vzniká vata, která má pozoruhodné vlastnosti – nesléhá, odolá plísním i hlodavcům, neváže vodu, izoluje proti hluku a má protipožární vlastnosti. Izolace Magmarelax se fouká přímo do dutiny stropu, na volnou plochu nebo do nové podlahy Stropního systému Magmarelax.

Foukání minerální izolace Magmarelax Eco na volnou plochu

Stropní systém Magmarelax využijete, chcete-li dále využívat půdní prostor například k letnímu bydlení nebo jen tak k relaxaci. Vytvoří se lehká, velmi stabilní nová podlaha. Jedná se o konstrukci z OSB desek a dalších doplňků pro zajištění 100% funkčnosti izolace i podlahy. Konstrukce se předem připraví, a následně je smontována přímo na půdě. Dutina, kterou strop vytvoří, se následně zafouká izolací Magmarelax.

Dům tak nezatěžujete pokládáním těžkých izolačních desek a betonovou podlahou.

V jednoduchosti je kouzlo!

Samotná realizace a aplikace je velmi jednoduchá. Otvory pro izolování dutin jsou relativně malé – o šířce 30 až 40 cm. Vata se fouká podle normy, obvykle do výšky 15 až 30 cm.

Pracovníci IP Polná ukazují zákazníkovi konečnou výšku izolace

Lze foukat do vzdáleností až 100 m od stroje a do výšky více než 20 m. Mezi typické příklady řešení patří izolace střech, kde je dutý strop, ploché pultové střechy, vazníkové stropy nebo nepřístupné půdy. Další rozsáhlé využití technologie foukané izolace je při zateplení starších domů se sedlovou střechou a dřevěnou konstrukcí stropu. Tato metoda nevyžaduje žádné velké stavební úpravy. Z nákladního auta se pomocí silné hadice a ventilačního stroje fouká vata do izolovaného prostoru. Při aplikaci nevzniká odpad ani zbytky izolace. Vše probíhá bez hluku a za plného provozu domácnosti. Vše je hotovo za pár hodin, bez nepořádku, a ještě ušetříte až 30 % za energie.

Žijte zdravě

V systému Magmarelax 2013 najdete i minerální izolaci Magmarelax Eco, která je vyrobená na bázi skelných vláken. Neobsahuje žádná ropná pojiva, a díky tomu je krásně bílá. Magmarelax Eco je plně hypoalergenní a je ideální do rodin s dětmi.

A jak vypadá ekonomika?

Aplikace této moderní a velmi efektivní izolace vůbec nemusí zatížit rodinný rozpočet. Společnost IP Polná nabízí svým klientů také izolace na splátky.

Návratnost investice do izolace je rychlá, pohybuje se v průměru 4–5 let, záleží na typu domu. A pak už jenom šetříte.

Vyřeším to ještě dnes

Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář – během několika dnů očekávejte obchodně technického poradce a do 14 dnů samotnou realizaci.

Využijte nabídku na www.magmarelax.cz/akce a získejte tyto bonusy – ZDARMA nezávazná odborná prohlídka domu s oměřením stropu, změření úniků tepla termokamerou a sleva 23 % na minerální ekologickou izolaci Magmarelax Eco. Nebo můžete zavolat na bezplatnou linku 800 100 533.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.