Hlavní obsah

4 rostliny, které nahradí modrou pilulku

Přírodní bylinné přípravky jsou vítanou ochranou před okamžiky selhání, jež jsou černou můrou každého muže

Vynález modré tabletky zlepšil kvalitu sexuálního života statisíců mužů. Dříve se bez ní však pánové obešli a svou potenci zlepšovali výlučně pomocí přírodních prostředků.

Článek

Problémy s erekcí nebo snížení libida doprovází silnější polovinu lidstva po tisíciletí. Moderní doba však s sebou přinesla velké množství faktorů, které zmíněné potíže umocňují a ty pak postihují mužskou populaci v míře dříve nezvyklé. Dnes jsou k dostání farmaceutické přípravky pro posílení erekce, ale jsou často spojovány s nežádoucími interakcemi při současném užívání jiných léčiv nebo s riziky pro osoby trpící srdečními chorobami.

Naproti tomu existuje celá řada bezpečných přírodních preparátů, které pomohou při ztrátě silné erekce nebo nedostatku výdrže. Tato rostlinná afrodiziaka navíc vrací mužům sebedůvěru, zvyšují touhu a celkově zlepšují kvalitu sexuálních aktivit.

Zde je vybrána čtveřice rostlin, které mají potřebné účinky:

Guarana (Paullinia cupana) je zdrojem až čtyřnásobného množství kofeinu, než je obvyklé v kávě. Zlepšuje kardiovaskulární činnost, čímž dochází k dokonalejšímu prokrvení v intimních partiích, dodává energii a posiluje libido.

Maca (Lepidium meyenii) obsahuje výživný komplex látek dodávajících tělu energii, má omlazují účinky a stimuluje správnou tvorbu hormonů. Poskytuje tělu dostatek zinku, který je jednou ze základních surovin pro tvorbu pohlavních hormonů.

Guarana, maca, kotvičník i ašvaganda patří mezi bylinné zázraky přírody, které posilují mužnou sílu, nabíjí tělo energií a zvyšují celkovou vitalitu

Kotvičník(Tribulus terrestris) zvyšuje produkci testosteronu a posiluje potenci. Je vhodný při léčbě mužské neplodnosti a zbytnění prostaty. Působí také v psychické rovině, pomáhá potlačovat stres, úzkost a deprese.

Ašvaganda(Withania somnifera), známá jako indický ženšen a po staletí užívaná pro zlepšení tělesné kondice, dokáže posílit všechny údy těla. Kamasutra považuje ašvagandu za roznětku silné vášně a touhy.

Přírodní bylinné přípravky jsou vítanou ochranou před okamžiky selhání, jež jsou černou můrou každého muže. Určitě si z uvedených vyberete aspoň jedno rostlinné afrodiziakum, které se vám osvědčí.

Informace o bylinkách naleznete na www.exoticherbs.cz.

Podrobné informace o brazilské guaraně jsou k dispozici na www.guaranaplus.cz.

Zajímavé články nejen o bylinkách můžete číst na www.bylinkydnes.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.