Hlavní obsah

4 triky, které okamžitě pozvednou váš outfit

Foto: Ann Haritonenko, Shutterstock.com
28. 8. 2020

Existuje několik důvodů, proč milovat léto. Náš šatník se skládá převážně z krátkých triček, džínových šortek nebo vzdušných šatů. Ale co dělat, když nás omrzí? Víme, jakými triky proměníte náladu celého outfitu.

Článek

Oblékání během letních měsíců je díky teplému počasí bezstarostnější než kdykoliv jindy. Nicméně, pokud vás vaše módní kombinace pro parné dny začínají nudit, rozbijte je hravými prvky, jako jsou originální náušnice nebo výrazný náhrdelník. Váš look bude rázem vypadat zajímavěji. Seznamte se čtyřmi módními triky!

Přidejte náušnice 

Malé, velké, ale hlavně kulaté. Kruhové náušnice dodají šťávu i tomu nejjednoduššímu modelu. Vytáhněte ze šperkovnice zlaté nebo stříbrné modely či výraznou bižuterii a neuděláte chybu.

Foto: Archiv firem

Zleva: Asymetrické kovové kruhové náušnice ve zlaté barvě, Zara, 299 Kč. Malé kruhové náušnice z kuličkového řetízku z kovu, H&M, 199 Kč

Foto: Archiv firem

Zleva: Kroucené kruhové náušnice ve stříbrné barvě, Lindex, 149 Kč. Stříbrné náušnice Tilly, Pilgrim, 389 Kč (prodává About You)

Ozdobte krk výrazným šperkem

Osvěžte svůj look stylovým náhrdelníkem, který skvěle doladí vaše jednoduché šaty nebo halenku s výstřihem. V kurzu jsou masivní kovové řetízkové náhrdelníky, nejlépe ve zlaté nebo stříbrné barvě.

Foto: Archiv firem

Zleva: Řetízkový pozlacený náhrdelník, Zara, 399 Kč. Řetízkový náhrdelník s velkými očky Edited, 649 Kč (prodává About You)

Foto: Archiv firem

Zleva: Řetízkový kovový náhrdelník, Zara, 449 Kč. Řetízkový náhrdelník s modrými detaily, Topshop, 210 Kč

Zkuste delší náhrdelník 

Někdy váš vzhled potřebuje jen něco navíc. Nic extravagantního, ale naopak jemného. Oblíbeným tahem, jak získat šmrnc, jsou jemné náhrdelníky různých délek. Hodí se do hlubokých výstřihů, k rozevlátým maxišatům nebo jednoduše střiženým šatům.

Foto: Archiv firem

Zleva: Vrstvený náhrdelník s detaily Pilgrim, 960 Kč (prodává Zalando). Vrstvený náhrdelník s kruhovými přívěsky, Reserved, 129 Kč

Foto: Archiv firem

Zleva: Vrstvený náhrdelník různých délek, Lindex, 299 Kč. Vrstvený náhrdelník s drobnými přívěsky, Mohito, 199 Kč

Opásejte zápěstí 

K atraktivním kouskům, kterými povýšíte svůj vzhled o třídu výš, patří náramky. Vsaďte nejen na mohutné kovové a široké kousky, ale i náramky jednoduchých tvarů. Na ruce vypadají úžasně ty úzké stříbrné, nebo set různých náramků.

Foto: Archiv firem

Zleva: Dvanáctidílná souprava náramků, Bonprix, 349 Kč. Geometrický náramek ve zlaté barvě, Gateshop, 88 Kč

Foto: Archiv firem

Zleva: Pozlacený náramek Wave, 490 Kč (prodává Greenbutik). Stříbrný náramek Tommy Hilfiger, 2199 Kč (prodává Answear)

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek