Hlavní obsah

6 slavných žen, jimž se první dítě narodilo až po čtyřicítce

Foto: Profimedia.cz

Kariéra je jedním z nejčastějších důvodů, proč ženy na těhotenství nespěchají. Slavné a úspěšné herečky, zpěvačky či podnikatelky často založení rodiny odsouvají, jak jen to jde. Řadě z nich se tak první dítě narodí ve věku, kdy jiné už jsou babičkami.

Článek

Zatímco před takovými třiceti lety bývaly už třicátnice považovány na miminko staré, dnes těhotenství po čtyřicítce nikoho nepřekvapí. Některé ženy se dokonce v tomto věku stávají prvorodičkami. Mezi nimi jsou i tyto slavné ženy....

Salma Hayek (52)

Foto: Profimedia.cz

Před deseti lety si herečka Salma Hayek vzala francouzského obchodníka François-Henriho Pinaulta (57), který je majitelem koncernu s nejluxusnějšími módními značkami. První dítě se jim narodilo, když herečce bylo 41 let. Dcera Valentina Paloma Pinault je jedináček

Nicole Kidman (51)

Foto: Profimedia.cz

Se svým bývalým manželem Tomem Cruisem (56) herečka adoptovala dvě děti ještě před svou třicítkou. První biologické dítě se jí však narodilo až v 41 letech. Dceru Sunday Rose má se svým současným manželem, hudebníkem Keithem Urbanem (51), stejně jako nejmladší dceru Faith Margaret, kterou jí však už odnosila náhradní matka

Janet Jackson (53)

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Janet Jackson, nejslavnější sestra zesnulého krále popu, je, co se prvního porodu týká, rekordmankou i mezi celebritami. Své první dítě, syna Eissa, porodila dokonce až po padesátce. Stalo se tak v lednu 2017. Otcem dítěte je Janetin současný muž, katarský obchodník Wissam Al Mana (44)

Halle Berry (52)

Foto: Profimedia.cz

Krásná Halle Berry s prvním miminkem také dost otálela. Až ve 41 letech porodila dceru Nahlu Ariely, kterou měla se svým tehdejším přítelem. Druhé dítě, syna Maceo Roberta, porodila ve 47 letech. Tatínkem je její třetí a dnes již také bývalý manžel Olivier Martinez (53)

Mariah Carey (49)

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačce se vymodlená dvojčátka Monroe a Moroccan narodila v jejích 41 letech. Mariah dlouho nemohla otěhotnět, jednou dokonce potratila a i s dvojčaty měla rizikové těhotenství. Otcem dnes již osmiletých chlapců je zpěvaččin bývalý muž, rapper Nick Cannon (37)

Adriana Sklenaříková (47)

Foto: Profimedia.cz

Rekordmankou mezi domácími celebritami je topmodelka slovenského původu Adriana Sklenaříková. Prvorodičkou se stala ve svých 46 letech. Dcera Nina se jí narodila loni v létě, tatínkem je modelčin manžel, podnikatel Aram Ohanian (63)

A teď si představíme dámy, které to stihly do třicítky, včetně Ewy Farne. Kdy je podle vás ten nejlepší věk?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek