Hlavní obsah

7 klíčů k přitažlivosti: Jak být pro muže sexy?

Foto: Profimedia

Poradíme vám, jak být pro muže ještě přitažlivější!Foto: Profimedia

Skutečná tajemství svůdnosti? Jasně, prsa to být mohou, ale taky nemusejí! Existuje mnoho dalších pastí, do kterých muž může spadnout! Co v něm probudí žádostivost a co zdůrazní vaši atraktivitu?

Článek

Mnoho lidí zajímá, jak být sexy. Chtějí vědět, co mají udělat, aby byli přitažliví. Někdy to jde bez jediného slova, jindy ne. Každopádně, věci se dají do pohybu, když si uvědomíte jistou podstatnou věc. Muži jsou jako štiky. A tohle je návnada, na kterou zabírají!

1. Obě poloviny těla „ladí“

Podle britské sexuoložky Tracey Cox platí, že čím symetričtější je vaše tvář a tělo, tím jste sexuálně přitažlivější a tím více si vás ostatní všímají. Český sexuolog Petr Weiss to vysvětluje slovy, že obličejová a tělová symetrie signalizuje nepřítomnost genetických anomálií, a navíc líbivý stav vlasů, zubů a kůže vypovídá o dobrém zdravotním stavu. Jenže někdy přírodě neporučíš a na plastiku nenašetříš. Co pak?

„Pomáhá, když se snažíte alespoň budit zdání ‚sladěnosti‘. Dávejte pozor, ať máte minimálně stejné ponožky. Nic víc v tomto případě nenaděláte,“ uvedla známá odbornice prostřednictvím své publikace Superflirt. Ostatně, vyřádit se můžete v dalším tipu.

2. Máte šťavnaté rty

Muži milují ženy s plnými, lesklými rty. Je to proto, že se v mužských představách podobají vašim genitáliím. Proto používejte lesky na rty a pravidelně je pumpujte tak, aby opticky působily větší. Nebojte se ani rudých tónů. (Vagina se při vzrušení taky zvlhčí a ztmavne. Je nutné vzít si z ní příklad.)

Foto: Profimedia

Když chcete přitáhnout pozornost vámi vyvoleného muže, je jistě důležité, co máte na sobě. Ale stejně tak záleží na tom, jak se umíte pohybovat. Sexy chůzi je třeba trochu cvičit...Foto: Profimedia

3. Chodíte mladistvě

„Chcete-li rozpalovat vášeň na všech frontách, potřebujete kromě pohupování boky a sebevědomého postoje ještě jedno… Pružná panteří chůze vám zajistí mladistvý vzhled a nejvyšší příčky na žebříčcích přitažlivosti,“ dál upozorňuje sexuální a seznamovací guru v sukni. Tak nazujte podpatky a rozvlňte boky, ať ohromíte celý svět!

4. Vystrkujete zadek

Ženy řeší, jestli je, nebo není jejich zadek moc velký. Patříte k nim? Tak se rozhlédněte okolo sebe! Kultu velkých zadnic podlehla i zpěvačka Rihanna. A klip s názvem Booty, ve kterém špulí zadnice Jennifer Lopez s kolegyní Iggy Azaleou, taky hovoří za vše. Pravda je taková, že čím oblejší zadeček, tím silnější sexuální signály vysíláte! Akorát pozor na rosol, je nutné dělat dřepy a pozadí tvarovat!

5. Víte, co je to supersvůdný pohled

„Vymyslet si vlastní sexy pohled není nic těžkého. Existuje mnoho technik vizuálního kontaktu, ke kterým se dá přidat výraz rtů, pohyb rukou nebo vlasů,“ dál popisuje sexuoložka. Tahle komunikace těl muže baví. Ehm, jemně si skousněte spodní ret, když se na něj díváte…

Foto: Profimedia

Jakými gesty svádíte vašeho partnera vy?Foto: Profimedia

6. Nepřeháníte to s lichotkami

„Nepochlebujte muži pořád dokola. Dosáhnete úplně opačného účinku, pro protějšek nebudete milá, ale obtěžující,“ varuje Tracey Cox. Ona celkově taková hra na malou tajuplnost zabírá jako nic jiného.

„Ženíme se vždy spíš s těmi dívkami, které vysílají signály obtížné sexuální dostupnosti – s tím, že když žena není lehce dostupná pro mě, zvyšuje se pravděpodobnost, že nebude v budoucnu lehce dostupná ani jiným mužům,“ vysvětlil Petr Weiss ve své knize Sloupky o sexu. Tak ne, že mu hned o sobě prozradíte úplně všechno a skočíte mu okolo krku!

7. Přiznáte, že se vám líbí

„Líbí se nám lidé, kterým se líbíme my. Když víte, že vás někdo považuje za fantastického člověka, vzrostou vaše sympatie k němu,“ uzavírá sexuoložka s tím, že to funguje i obráceně. Chcete-li, aby o vás někdo uvažoval, musíte mu dát signál. Třeba tím, že si z krku odhrnete vlasy. A to je celá věda…

Foto: Archiv firem

Proměnte se ve svůdnou divu díky rafinovanovému prádlu. Zde máte inspiraci!Foto: Archiv firem

A jak to vidíte vy? Na co lákáte svoje potenciální partnery?

Reklama